עזרה איך מארגנים קידוש לשבת בר מצווה?

(*^-^*)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
היי לבן דוד שלי יש ברמצווה ודודה שלי ביקשה ממני להיות אחראית על כל הקידוש ולהוריד לה את העול הזה...
אני צריכה מידע להגיש לה כמה עולה קידוש סטנדרט. קידוש נחמד בעיקר גברים פחות נשים וקשקושים. סגנון עוגות, קוגלים, הרינג, פלטות ירקות, חד פעמי יפה, מי שעשה לאחרונה בר מצווה ליטאי רגיל ויכול למסור לי מידע מה המחיר הסופי במשוער זה יעזור מאוד!!!
חוץ מזה אני אשמח למידע על גמח"ים בירושלים של מפות קטיפה ואולי גם קצת כלים ואיפה יש ופרטים ליצירת קשר
המלצות על אנשים שמכינים קוגלים לשמחות פלוס מחירים לסיר/תבנית קוגל
מי שיש לה המלצות/הארות/הערות/טיפים/הצעות לייעול על בסיס ניסיון אישי זה ממש יעזור
בקיצור כל מידע על קידוש לשבת בר מצווה יתקבל בברכה
תודה מראש ובשמחות אצל כולם

משה שולמן

משתמש מקצוען

פינחס רוזנצוויג

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מגזר ליטאי ישיבתי או מודרני?
טיפוס שצריך להראות שהוא לארג' או ההיפך...?
כמה מתפללים? 50? 100? 200?

בבית כנסת אחד שאני מכיר, יש 'גבאי קידושים' אתה אומר לו את רמת הקידוש, א,ב, ג,
והוא אומר לך מחיר ומביא את הכל.

(*^-^*)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
הקידוש ייתקים בבית כנסת בירושלים בעיקר גברים ובגזרה הנשית יותר משפחה וקצת שכנות
יש קידושים שמביאים פיצוחים ופופקורן? היא אמרה לי שיהיה גם. וזה נשמע לי יותר שולעם זוכער פחות קידוש
אבל אני לא נמצאת בקידושים ככה שאני ישמח לשמוע ממי שמכיר תגזרה
וזה סגנון יותר ישבתי ממודרני. ישבתי עם סטייל לא חד פעמי לבן ונילונים אלה מפות קטיפה וחד פעמי חגיגי והרינג
טיפוס שרוצה שאנשים יהנאו בלי קשר ללהראות.

מדבקאות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יוצרי ai
בד"כ בכל בית כנסת יש גבאי שאחראי על קידושים. הוא ידע להגיד לכם כמויות ועלויות, איפה אפשר להזמין וכו'.
מפות קטיפה זה לא נראה לי כ"כ הסגנון.
אנחנו עשינו בר מצוה לפני כ-3 חודשים.
קנינו ארגז רוגלך, ארגז בורקס. הזמנו סיר קוגל.
חבר של בעלי הכין לנו הערינג מ-4 דגי סלומון. הוספנו גם מלפפון חמוץ.
כמובן שתיה, והבאנו גם את כל החד פעמי. הח"פ פשוט, לבן. בשביל מה צריך את הסטייל הזה?

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
הזיה ההאתר הזה
למשל ציטטה אחת שהכיבאבה את ליבי "בנוסף בדקו את אפשרויות הצלם ליום המיוחד, במידה ובחרתם בימי שני-חמישי הרי שאין כל בעיה עם צילום האירוע, במידה ומדובר ביום שבת בדקו זאת עם בית הכנסת מכוון ופעמים רבות ניתן להתיר את צילום העלייה עצמה עקב המאורע המיוחד"

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בד"כ בכל בית כנסת יש גבאי שאחראי על קידושים. הוא ידע להגיד לכם כמויות ועלויות, איפה אפשר להזמין וכו'.
מפות קטיפה זה לא נראה לי כ"כ הסגנון.
אנחנו עשינו בר מצוה לפני כ-3 חודשים.
קנינו ארגז רוגלך, ארגז בורקס. הזמנו סיר קוגל.
חבר של בעלי הכין לנו הערינג מ-4 דגי סלומון. הוספנו גם מלפפון חמוץ.
כמובן שתיה, והבאנו גם את כל החד פעמי. הח"פ פשוט, לבן. בשביל מה צריך את הסטייל הזה?
דווקא בעייני זה לא עניין של "סטייל" כמו שקידוש מנליון לבן וצלחות פשוטות עושה יותר אווירה של שטיבלאך, ושמישהו עשה קידוש כדי לצאת ידי חובה.
ומי שעוה מפות מכובדות וכלים נאים, מכבד את האירוע עצמו, לפני שהוא מכבד את המוזמנים את עצמו, ובעיקר את הבר מצווה בוחע'ר.
ובנוסף שהקידוש מכובד אנשים לא באים אוכלים והולכים לא לפני שגם לוקחים....... אלא יותר נשארים לשבת ולכבד בהתאם.

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
תפריט שבעיני מתאים לקידוש בסגנון לטיאי ישיבתי, אבל מעבר לקלאסי המקובל והפשוט, לכמות ממוצעת של בית הכנסת בערך 150 מתפללים כולל הילדים.......(רק תבדקו שלא מוגזם לאופי המקום שם)
2 בקבוקי מיץ ענבים
לוקשן קיגל
קארטופל קיגל (כמה שתביאו יגמר אז לא משנה כמה תביאו.....)
רואגלאך על כל סוגיו (משהו כמו 3/4 סוגים - שאפשר לערוך בצלחת אחת בצורה יפה מכל הסוגים) בערך 6 עד 12 ק"ג
בורקסים (משדרג ואינו הכרחי כלל)
25 - 30 לשונות הריניג - רק מכהן חמוצים..... (תוכלו לטבל לשני סוגים)
סלומון שלם (מהקפוא הנמכר בחנויות בערך 1 ק"ג - לחתוך לחתיכות קטנות ממש ולעשות כמו בהריניג)
קרקרים 2 - 3 ק"ג
5 - 6 קופסאות של מלפפונים חמוצים
שתיה: (לא יודע לחשב כמויות) מוגז, להתחשב גם באלה ששותים רק זירו/מקס, שתיה קלה, סודה, ומים - יש כאלה ששותים מים גם בקידוש.......
מפות קטיפה
סכו"ם
כוסות חד"פ
צלחות וקערות: תחשבו צלחות הגשה לעוגות (בדר"כ העגולות הגדולות מספיקות), מגשים אובלים עמוקים להגשת הקוגלים, צלחות קטנות לאכילת הקוגל, צלחות קטנות נוספות להגשה: 1. קרקרים 2. חמוצים 3. הרינג.
בהצלחה
והמון מזל"ט

(*^-^*)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
לא לשכוח לחשבן גם את אלה שלוקחים לבית עוד לפני שכל הנמצאים קיבלו...
ברצינות
וכבר היה על זה אשכול ארוך פה
היי אני אשמח את הקישור לאשכול בחיפוש לא מצאתי משהו בסגנון...

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
@ג'ודי ;)
אולי לזה התכוונו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה