איך לתקן ציוני הערות בוורד מאות שצ"ג ואילך

שלומי...

משתמש רשום
עימוד ספרים
כידוע בוורד ישנה בעיה של מספור אוטומטי מאות שצ"ג ואילך, בעיה זו קיימת בין במספרי עמודים ובין בציונים של הערות,
לגבי מספרי עמודים יש תיקון לבעיה הזאת ב"המשלים לוורד", בלחיצת כפתור פשוטה. השאלה שלי איך אפשר לתקן בעיה זו בציונים של הערות.
תודה רבה.
צריך עזרה דחוף מאד

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אם זכור לי יש מאקרו בתשלום מאת 'יעקובוב'.
דובר על זה הרבה פעמים בפורום. תעשה חיפוש.

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
כידוע בוורד ישנה בעיה של מספור אוטומטי מאות שצ"ג ואילך, בעיה זו קיימת בין במספרי עמודים ובין בציונים של הערות,
לגבי מספרי עמודים יש תיקון לבעיה הזאת ב"המשלים לוורד", בלחיצת כפתור פשוטה. השאלה שלי איך אפשר לתקן בעיה זו בציונים של הערות.
תודה רבה.
צריך עזרה דחוף מאד
יש לי תוסף שנקרא 'מספור הערות שוליים' ראה בקטלוג שבאתר שלי, ובמדריך זה.
מדריכים נוספים לוורד תוכל למצוא כאן
אודות התוכנה לעיצוב ספרי קודש בוורד תוכל למצוא כאן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה