איך לשדרג עבודה?

קדימון

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
יש לי מעל 6 שנות ניסיון fullstack עם פרופיל פעיל ב stackoverflow.
  • אני מחפש להשתדרג וכמה אמרו לי רק לינקדאין אבל זה חסום בנטפרי, מה האלטרנטיבות שכדאי לנסות?
  • איך מתמודדים עם האנגלית שזה בעיקר דרך google translate?
  • ואיזה ציפיות שכר כדאי לדרוש שלא יהיה מדי גבוה ולא מדי נמוך?

The Music Princess

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
מקווה שזה המקום המתאים.

רוצה לשאול את מי שיודע, האם יש אפשרות להחזיק חשבון לינקדאין בלי שתהיה גישה אליו? דהיינו, רק להשתמש בו לפרסום ולחשיפה, עם פרטי יצירת קשר.

האם צריך שתהיה בו פעילות? או שעיקר העבודה היא על ידי יצירת קשרים?

אם זה רלוונטי, האם יש כאן באתר מישהו שיכול לתת שירות כזה, של בניית פרופיל?

תודה לעונים!
בגדול פרופיל לינקדאין לא פעיל, לא יגרום עניין וממילא לא יציעו לך עבודות באופן אישי בפנייה ישירה ע"י המגייס.
בשביל פרופיל לינקדאין טוב יש ליצור חיבורים לפחות עם 500 אנשים!
מה שכן אם תכתבי פוסט חיפוש עבודה אחרי שיש לך מספיק connections זה עושה ממש הרבה, ומאמינה שיפנו אליך שתשלחי קו"ח וכו'. לאחר מכן גם רק ללייק פוסטים או לכתוב תגובות לפוסטים זה נחשב...
או שאת מחליטה לא להיות פעילה ופשוט לקבל רק הצעות עבודה אוטומטיות שמתאימות לחיפושים שלך שזה גם כן משהו, אבל זה הגשת קו"ח בדרך הכי פשוטה כמו בכל אתר.

אם את מתכוונת לחפש עבודה דרך זה ומצד שני לא להיות פעילה בכלל -תחשבי פעמיים.

בגדול אני מתעסקת בזה, אשמח לעזור :)

איטי פטיטי

משתמש צעיר
בלת״ק
אני חושבת שהשוק של הנשים החרדיות מפותח הרבה יותר מהשוק של הגברים, והם יכולות היום בקלות למצוא עבודה בלי לינקדין,
אצל גברים המצב שונה -
לי אישית יש בבית חסימה של נטפרי, אבל בעבודה פתוח לי לינקדין ואני משתדלת כל יום כמה דקות לתפוס עוד כמה אנשי קשר, לשלוח משרה או שתיים ומדי פעם לבדוק שהפרופיל מכיל את מה שאני צריכה בדיוק... מדי פעם מגיעות לי משם הצעות ממש טובות

אני חושבת שעיקר המאמץ הוא בלשלוח קו״ח, לפחות 5 כל יום, לאט לאט השם שלך יתחיל להיות מוכר והפניות יגיעו מעצמם.

לעניין האנגלית - יש את הנישה של בנקים, חברות ביטוח, וכד׳ שהמשכורות שם גבוהות ממש אבל לא נדרשת שם אנגלית כמעט.
והשכר - לדעתי ל6 שנות ניסיון - אזור ה30k

בהצלחה!

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
בגדול פרופיל לינקדאין לא פעיל, לא יגרום עניין וממילא לא יציעו לך עבודות באופן אישי בפנייה ישירה ע"י המגייס.
בשביל פרופיל לינקדאין טוב יש ליצור חיבורים לפחות עם 500 אנשים!
מה שכן אם תכתבי פוסט חיפוש עבודה אחרי שיש לך מספיק connections זה עושה ממש הרבה, ומאמינה שיפנו אליך שתשלחי קו"ח וכו'. לאחר מכן גם רק ללייק פוסטים או לכתוב תגובות לפוסטים זה נחשב...
או שאת מחליטה לא להיות פעילה ופשוט לקבל רק הצעות עבודה אוטומטיות שמתאימות לחיפושים שלך שזה גם כן משהו, אבל זה הגשת קו"ח בדרך הכי פשוטה כמו בכל אתר.

אם את מתכוונת לחפש עבודה דרך זה ומצד שני לא להיות פעילה בכלל -תחשבי פעמיים.

בגדול אני מתעסקת בזה, אשמח לעזור
אתם מתחזקים חשבונות לינקדין עבור אחרים בתשלום?

The Music Princess

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
אתם מתחזקים חשבונות לינקדין עבור אחרים בתשלום?
אכן. מסייעת בפתיחת פרופיל ותחזוקה למי שמעוניין כמובן (רק צריך לקחת בחשבון שתחזוקה דורשת גישה מלאה לחשבון הלינקדאין)

בנוסף לכל המעוניינים - פתחתי אשכול מרכזי לענייני לינקדאין שם אני עונה על שאלות ומייעצת

חדוה טוקר

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
מקווה שזה המקום המתאים.

רוצה לשאול את מי שיודע, האם יש אפשרות להחזיק חשבון לינקדאין בלי שתהיה גישה אליו? דהיינו, רק להשתמש בו לפרסום ולחשיפה, עם פרטי יצירת קשר.

האם צריך שתהיה בו פעילות? או שעיקר העבודה היא על ידי יצירת קשרים?

אם זה רלוונטי, האם יש כאן באתר מישהו שיכול לתת שירות כזה, של בניית פרופיל?

תודה לעונים!
בוודאי

אני לא מתחזקת הלינקדאין שלי, ומקבלת כמויות של הצעות עבודה באופן קבוע.
כמובן שבניתי פרופיל מדוייק והתייעצתי עם אנשים סביבי.

הכי חשוב זה connect לאנשים הנכונים, בניגוד לנכתב מעלי,
מניסיון שלי ושל נשים סביבי - איכות הקשרים חשובה מהכמות.
יותר חשוב שתהי מקושרת לנכונים ומאשר למסה אדירה.

בקשי מכמה תותחים שאת מכירה שיעשו לך connect משם שאר הקשרים החשובים יגיעו לבד.
בקשי בעל פה, פנים מול פנים, שירגישו מחוייבים לאשר, ולא רק בלינקדאין.

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
בקשי מכמה תותחים שאת מכירה שיעשו לך connect
את לא חייבת לבקש.
אפשר פשוט לשלוח להם connect ולקוות שיאשרו.
רוב האנשים (ואני בתוכם) כשרואים בקשה שנראית בנ״א אמיתי ושנמצא בתחום - מאשרים אותו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה