עזרה איך לקבע פונט במצגת?

אקונה מטטה

משתמש מקצוען
אני צריכה להגיש מצגת ושמתי בה פונט שאני מאוד אוהבת. הבעיה שלמנחה אין את הפונט הזה במחשב.
איך אני יכולה לקבע אותו במצגת אצלי כך שמי שיפתח אותה לצפייה אצלו במחשב ( לא ב- PDF אלא ב- PowerPoint )
יראה גם הוא את הפונט?
האם אפשר לעשות את זה?
זה ממש ממש דחוףף!
אשמח לעזרה!

nicky

משתמש מקצוען
אני צריכה להגיש מצגת ושמתי בה פונט שאני מאוד אוהבת. הבעיה שלמנחה אין את הפונט הזה במחשב.
איך אני יכולה לקבע אותו במצגת אצלי כך שמי שיפתח אותה לצפייה אצלו במחשב ( לא ב- PDF אלא ב- PowerPoint )
יראה גם הוא את הפונט?
האם אפשר לעשות את זה?
זה ממש ממש דחוףף!
אשמח לעזרה!

אפשר

ככה:

שלמה ויסברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
כדאי לבדוק שאין על הפונט זכויות יוצרים!
אחרת אפשר להסתבך משפטית..

שלמה ויסברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
גם אם זה רק לשימוש פרטי?
זו רק עבודה שאני צריכה להגיש. לא משהו מסחרי.
אני לא משפטן ואל תסמכו על המילים שלי, אבל לא מומלץ להסתבך בעניין, יש הרבה שתבעו אותם בהרבה מאוד כסף..
תשקלו את זה.
יש פונטים ברשת שזה מיועד בחינם לשימוש פרטי אבל רוב הפונטים האיכותיים (כגון פונטביט, פונטייפ וכו' וכו', אסורים לשימוש אפי' לשימוש פרטי) ואם תגידו אבל אף אחד לא ייראה את זה, אז תדעו שאף פעם א"א לדעת, מספיק שיש אחד שקיבל את זה במייל והפיץ (בטעות) הלאה וזהו זה כבר יצא ורץ ורץ..
צריך מאוד להיזהר בעניין הזה.

nicky

משתמש מקצוען
תודה רבה! בדיוק מה שחיפשתי!
רק בסוף התהליך הסתבכתי קצת...

אין לי את האפשרות הזו שהם מציעים:
צפה בקובץ המצורף 661842

אצלי רק האפשרויות האלו מופיעות:
צפה בקובץ המצורף 661844

מה בוחרים?

אם את רוצה שהמרצה רק יקרא והוא לא משנה שום דבר במצגת - אז את האופציה הראשונה (היא גם המיטבית מבחינת זכויות יוצרים. זה אומר שמה שכתבת ישאר בפונט שכתבת אבל אף אחד אחר לא יכול לערוך ולהוסיף או לשנות מילים עם אותו פונט. העריכה תהיה בפונט רגיל)

ORTAG

מיתוג שמדליק עסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
תודה רבה!! עזר לי מאד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה