דרוש מידע איך להתמודד עם לקוחות פרפציוניסטים? מה עושים??

מאן דאו

משתמש פעיל
לפרנסתי אני עוסק בין היתר ברקמת שמות ואותיות על כיפות לילדים, וכן ברקמת שמות על תיקי טלית ותפילין, לא פעם קורה שבא אלי לקוח "פרפקצוניסט" שבוחן את העבודה בזכוכית מגדלת, ואף לוקח סרגל ופלס למדוד את יציבות הרקמה במוצר.
וכמובן איך לא כשרוצים תמיד מוצאים בעיות, וככה יוצא שהם דורשים בתוקף מוצר חדש וחוזר חלילה. אל אף ש99 % מבני האדם רואים את המוצר כמושלם, להם מפריעה הפרט השולי (שאולי בכלל לא קיים בעינינו).

כמובן שכל דבר כזה כרוך בעליות רבות מאוד, כי לא תמיד אפשר לתקן את הבעייה, פעמים רבות צריך להביא מוצר חדש שעלותו פי עשרה מעלות הרקמה.

מה עושים ? איך אתם הייתם מתיחחסים ללקוחות אלו? או שאולי אתם נמנים איתם ורוצים להסביר את דעתכם?

מושקוש

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
לדעתי, כשאתה מזהה לקוח שאף פעם לא יהיה מרוצה - אל תרצה אותו
תגיד לו מראש שלא נראה לך שהוא יהיה מרוצה, ובגלל שזה עבודת יד זה לא יוצא מדוייק ב100 אחוז
אם הוא רוצה בכל אופן, קח לו מחיר גבוה... או תשלום על כל תיקון

אחד משלנו

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
להגיד מראש מה העבודה שאתם עושים
להראות דוגמאות
ולכתוב או להגיד שאתם עושים כמיטב יכולתכם
ולשתף שיכול להיות שזה לא יהיה 100% כמו שמבקש הלקוח אבל תעשו מאמץ שכן יהיה ככה
אבל במצב בו לא יהיה המוצר לשביעות הלקוח
יעשה חדש רק בהוראת דיין
שיכריע גם על העלות האם זה מצב שבו אתם צריכים לשלם או שהלקוח צריך לשלם
בברכה שלא יצא תקלה תחת ידיכם
בהצלחה

מאן דאו

משתמש פעיל
לקוחות אלו טוענים: שילמתי במיטב כספי על תיק תפילין שאני בחרתי כי בעיניי הוא יפה, ולא אכפת לי מה דעת האחרים בנושא, אני שילמתתי ואני רוצה לקבל. ואם לא תחזיר לי את הכסף
מן הראוי להבהיר מדובר פה על עליות שזה יכול להגיע ל500 600 לתיק תפילין בלבד (בר מצווה)

פוניבז'-וולף

משתמש פעיל
לפרנסתי אני עוסק בין היתר ברקמת שמות ואותיות על כיפות לילדים, וכן ברקמת שמות על תיקי טלית ותפילין, לא פעם קורה שבא אלי לקוח "פרפקצוניסט" שבוחן את העבודה בזכוכית מגדלת, ואף לוקח סרגל ופלס למדוד את יציבות הרקמה במוצר.
שיטת לך ושוב עד שהוא יבין שהוא מגזים. הדרך לאמת לפעמים פתלתלה.
או לשלוח לאחרים שיחוו דעה על העבודה אולי אתה הטועה? דעה שלישית תכריע.
אבל צריך להיות לכל הלקוחות ברור שאין אחריות על המוצר עצמו רק עד סכום הריקמה, לא טוב שילכו למישהו אחר לך יהיה יותר טוב.

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
וכמובן איך לא כשרוצים תמיד מוצאים בעיות, וככה יוצא שהם דורשים בתוקף מוצר חדש וחוזר חלילה. אל אף ש99 % מבני האדם רואים את המוצר כמושלם, להם מפריעה הפרט השולי (שאולי בכלל לא קיים בעינינו).

כמובן שכל דבר כזה כרוך בעליות רבות מאוד, כי לא תמיד אפשר לתקן את הבעייה, פעמים רבות צריך להביא מוצר חדש שעלותו פי עשרה מעלות הרקמה.

מה עושים ? איך אתם הייתם מתיחחסים ללקוחות אלו? או שאולי אתם נמנים איתם ורוצים להסביר את דעתכם?
באיזה עיר אתם?
צריכה לרקום שם על 2 מגבות מחר.
האם אתם עושים זאת?

גימפעל

משתמש מקצוען
זה סוג אנשים שמנסים להוריד את המחיר,
וכל הוויכוח הוא רק בשביל כמה שקלים הנחה שיהיה להם.

esther_oh

משתמש רשום

היי,, אולי זה פחות קשור להודעתך. אבל אשמח לדעת טווח מחירים לרקמה. למשל גודל של 10 ס"מ, גודל ספר תורה עם הכיתוב גם. כמו בתמונה. זה אמור לעלות הרבה? אשמח לעזרתך!:) ממש מחפשת כבר המון זמן..

קבצים מצורפים

• תחפושת.png
    תחפושת.png
    6.1 MB · צפיות: 20

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
זה סוג אנשים שמנסים להוריד את המחיר,
וכל הוויכוח הוא רק בשביל כמה שקלים הנחה שיהיה להם.
לאוו דווקא נכון.
בתור פרפקציוניסט בנשמה מפריע לך אי הדיוק, מאוד.
ולא מעניין אותי הכמה שקלים הנחה שתתן לי
אין מה לעשות זה סוג של אופי
(מה שכן, כשזה תלוי באחרים אני עושה השתדלות להתגמש ולחפף אבל לעצמי אין הנחות ובהחלט מאוד מאוד יפריע לי בעין רקמה לא 100% מדוייקת. לא שאעיר ע"כ או שאדרוש פיצוי, אבל בהחלט יפריע לי)
אני אגב לא ימדוד עם סרגל, בכלל לא, אבל כן יבדוק ויוודא בעין שיצא ישר

מאן דאו

משתמש פעיל
היי,, אולי זה פחות קשור להודעתך. אבל אשמח לדעת טווח מחירים לרקמה. למשל גודל של 10 ס"מ, גודל ספר תורה עם הכיתוב גם. כמו בתמונה. זה אמור לעלות הרבה? אשמח לעזרתך!:) ממש מחפשת כבר המון זמן..
אם זה רקמה סטנדרטית על בד, בעיקרון זה 5-6 ש"ח לאות. (מה שכן שטח הריקמה הוא עד 20 ס"מ).
לגבי ריקמה של אלמנטים שונים כגון סידור וכד' תלוי בכמות התפר - יכול להגיע למאות שקלים אפילו.
לכן אם זה לתחפושת זה השקעה וכדאי לשקול....
מקווה שעזרתי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה