דרוש מידע איך לדעת לפי מפרט של מדפסת כמות הדפסות

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני מחםש זמן רב מדפסת שתענה על צרכי, עשיתי כמה סינונים בזאפ ועלו לי 3 דגמים ספציפיים שמתאימים לי, נתון אחד אני לא יודע איך בודקים אותו, כמות הדפסות לטונר אחד
מישהו יכול לעזור לי בזה?

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
תביא דגמים ובע״ה נעזור לך

chaniw6

משתמש רשום
תביא דגמים ובע״ה נעזור לך
אני מחםש זמן רב מדפסת שתענה על צרכי, עשיתי כמה סינונים בזאפ ועלו לי 3 דגמים ספציפיים שמתאימים לי, נתון אחד אני לא יודע איך בודקים אותו, כמות הדפסות לטונר אחד
מישהו יכול לעזור לי בזה?
אשמח לדעת מה הם הדגמים שאתם ממליצים עליהם
אני מחפשת מדפסת לשימוש ביתי -לא יותר מידי הדפסות
והכי טוב אם אפשר שתעבוד גם אחד מהצבעים נגמר-כלומר אם הצבע האדום נגמר שעדיין אוכל להדפיס שחור לבן
תודה

טאי דאי

משתמש פעיל
אשמח לקישורים או לשמות של חנוייות זולות
איפה לקנות מדפסת ביתית שחור לבן
לא יקר
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה