כללי איך יוצרים הדמיית שוקולד?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

גרפיקה גולד

משתמש רשום
עיצוב גרפי
אשמח אם תוכלו לעזור לי בבקשה.
לקוחה שלי, הפותחת חנות לממכר מוצרי אפיה רוצה פרסום חזק המבשר על הפתיחה. בעיני רוחה היא מדמינת את השטיח האדום המוביל לחנותה... מכאן עלה בדעתה לייצר שביל משוקולד.
היא נתפסה לרעיון ורוצה רק אותו.
שאלתי היא, האם משהו יודע להדריך אותי איך יוצרים הדמיה של שביל משוקולד?
תודה מראש לכל המסייעים.

גרפיקה גולד

משתמש רשום
עיצוב גרפי
תודה על הרצון, park, ומה אעשה שגם אני חסומה?...
יש משהו שיוכל בכל זאת להדריך אותי?

prince

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
קצת לא ברור למה הכוונה שביל משוקולד.. הכוונה שהשטיח האדום יהיה עשוי משוקולד? סתם שיהיה שוקולד נשפך? בגדול נראה לי שלא מספיק אפקטים כאלו או אחרים וצריך ללכת להדמיית תלת מימד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה