מידע שימושי איך הצלחתי למיין 1000 שירים ב-5 שניות? הכירו את מסדר הסינגלים!

תיקון קוראים

משתמש פעיל
@תיקון קוראים, שיחקת אותה.
הרגע גמרתי לסדר איזה מליון סינגלים, ותשמעו, יש כבוד.
תודה!

רק תסדר את הבאג הזה, שהוא מכניס לך תיקיית סינגלים בתוך התיקייה של הזמר...
זה ממש לא באג. זה מוגדר ככה בכוונה. אתה יכול לבטל את זה על ידי הסרת הוי מהשורה "צור תיקיות סינגלים פנימיות"
1727018689134.png

וגם תשפץ את האופציה של ניקוי השירים.
כדאי שתסביר יותר את הכוונה שלך. מה בדיוק אתה רוצה שאני יוסיף?

תיקון קוראים

משתמש פעיל
יש בתוך התוכנה עזרה בקצרה, אבל בעיקרון זה די פשוט:

- בוחרים בתיקיה של השירים/סינגלים בתור תיקית מקור - זה התיקיה שתרצה לסדר.

- בוחרים תיקית יעד - זה יכולה להיות תיקיה ריקה, או התיקיה הקבועה של המוזיקה המסודרת שלך

אחר כך אפשר לבחור כל מיני הגדרות, או פשוט ללחוץ מיידית על "מיין שירים".

מה שהתוכנה תעשה זה לקחת את כל הבלאגן של הדיסקים והסינגלים שלך ולסדר אותם בתיקיות לפי זמרים.

י ס

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
כדאי שתסביר יותר את הכוונה שלך. מה בדיוק אתה רוצה שאני יוסיף?
כשמיינתי המון שירים שהורדתי מחדשות המוזיקה, אחרי ניקוי, הוא כתב לי "הזמרים המובילים: חדשות המוזיקה להורדה: 37 שירים".

תיקון קוראים

משתמש פעיל
כשמיינתי המון שירים שהורדתי מחדשות המוזיקה, אחרי ניקוי, הוא כתב לי "הזמרים המובילים: חדשות המוזיקה להורדה: 37 שירים".
זה קורה אם שם האמן של השירים נקרא "חדשות המוזיקה להורדה"
אני עובד על עדכון עם בינה מלאכותית שיתקן את הבעיה הזו
זה ישוחרר בל"נ באיזור סוכות בגרסה 14

י ס

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
זה קורה אם שם האמן של השירים נקרא "חדשות המוזיקה להורדה"
אני עובד על עדכון עם בינה מלאכותית שיתקן את הבעיה הזו
זה ישוחרר בל"נ באיזור סוכות בגרסה 14
וואו, נשמע מעולה
המלצתי לחברים...

תיקון קוראים

משתמש פעיל
על הרעיון היצירתי הזה...
אתה אלוף, אין מה לומר.
לא האמנתי שזו תהיה התוצאה.
תודה. אשמח שתפיץ את התוכנה כמה שיותר. זה חינמי לגמרי, השקעתי בה הרבה, וחבל שהמון אנשים שלא שמעו עליה עדיין ממיינים את השירים שלהם במשך שעות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה