איך המורות חושבות להחזיר את התלמידות למסלול אחרי הסגרים הארוכים?

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
מישהו יודע מה הנהלים עכשיו?
מותר לארגן טיולים? אסור?
מותר, לא יודעת בדיוק באילו הגבלות. (אצלנו היו אמורים לצאת לטיול שנתי שבוטל בסוף בגלל בידודים, אבל היה אישור לטיול. מה שכן- התכנית היתה לחזור לישון בבתים, אז אולי מותר רק טיול בלי לינה)

יצחק גיטריסט

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אצלי אכן יש תלמידים שלא היו מלפני ראש השנה ובאו עכשיו, כמובן שאליהם הנתהגתי אחרת, והצפיות שלי מהם אחרות לגמרי, ואני לא מטיל עליהם משימות כמו שאני מטיל על האחרים,
ובקיצור אני מסתכל עליהם כאילו עכשיו התחלתי איתם את השנה, ואני לא דורש מהם כמו שאני דורש מתלמידים שנמצאים איתי כמעט שנה, ומכירים אותי ואת הכללים שלי.
ואם כל זה אני מדבר אם כל אחד מ'החדשים' ומדגיש להם שיש דברים שאני לא יכול להעלים עין (משמעת, הפרעות וכו').
וכמובן שהם מדברים אני יגער בכללית בכיתה ש'אצלנו לא מדברים בכיתה בזמן השיעור, ואני לא יהיה מוכן להפרעות מהסוג הזה'.
בהצלחה לכל המורים והמורות, מלאות האתגרים.

חיהלה מהדרום

משתמש פעיל
מותר, לא יודעת בדיוק באילו הגבלות. (אצלנו היו אמורים לצאת לטיול שנתי שבוטל בסוף בגלל בידודים, אבל היה אישור לטיול. מה שכן- התכנית היתה לחזור לישון בבתים, אז אולי מותר רק טיול בלי לינה)
במקרה של י"א י"ב מחוסנים אפשר עם שינה

D

Deleted 66182

אורח
המעבר ללמידה בכיתה לא קל
השבוע מבטלים קפסולות ככל הנראה
בבקשה הוסיפו לכולנו מניסיון רעיונות וטיפים לגיבוש חברתי אחרי חלוקה לשניים וסגרים (כתות ד ומעלה)
וחשוב מאד- איך להעלות את המוטיבציה ללמידה, לכתיבה (!) להתאמצות...להשקעה... תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה