WordPress איך הייתם עושים את זה

רוני רביץ

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
1. בעמוד מוצר (ווקומרס), יש חלק של שאלות ותשובות, אבל זה משתנה לפי הקטגוריה של המוצר (למשל לקטגוריית שמלות יש שו"ת מסוג אחד ולקטגוריית חולצות שו"ת אחר), יש את האפשרות ליצור ארכיון נפרד לכל קטגורייה, אני מחפש משהו יותר קל (עם acf), מה אומרים?
2. יש קטגוריות ותגיות (נניח קטגוריית שמלות ותגית אירועים), אני רוצה לשלוח ישירות לעמוד של הקטגורייה אבל רק כל מה שבתגית (בלי ליצור עמוד מיוחד לזה), אפשר לעשות את זה בלי תוסף פילטר?
תודה מראש

Tomim

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אתה עובד עם בונה התבנית של אלמנטור? או תבנית מוכנה?
בבונה התבנית של אלמנטור אתה יכול ליצור דף מסוג ארכיון ולהגדיר באיזה מצבים הוא יופיע (למשל בקטגוריה מסוימת).
החסרון בצורת הבניה הזו: אתה צריך ליצור עמוד ארכיון נפרד לכל קטגוריה. עריכת השאלות ותשובות מתבצעת בעורך האלמנטור.
דרך אחרת היא להוסיף את הטקסט של השאלות ותשובות בתור שדה של הקטגוריה ולהציג את השדה הזו באופן דינמי באלמנטור. אני משתמש בתוסף dynamic.ooo לעשות זאת. (יש לו כלים מאוד מתקדמים, אבל הוא קשה ללמידה)

רוני רביץ

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
בבונה התבנית של אלמנטור אתה יכול ליצור דף מסוג ארכיון ולהגדיר באיזה מצבים הוא יופיע (למשל בקטגוריה מסוימת).
החסרון בצורת הבניה הזו: אתה צריך ליצור עמוד ארכיון נפרד לכל קטגוריה
נכון, כתבתי
יש את האפשרות ליצור ארכיון נפרד לכל קטגורייה, אני מחפש משהו יותר קל (עם acf)
האפשרות הזאת בעיקר בעייתית כי אני צריך לתת ללקוח אפשרות להוסיף
דרך אחרת היא להוסיף את הטקסט של השאלות ותשובות בתור שדה של הקטגוריה ולהציג את השדה הזו באופן דינמי באלמנטור. אני משתמש בתוסף dynamic.ooo לעשות זאת.
זה מה שאני מחפש,
תוכל/י לפרט קצת יותר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה