איך הייתם מנסחים את השורה הבאה?

יואב ברק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מצאתי את עצמי כותב את המשפט הבא אבל אני לא מסוגל לשוב ולהסתכל עליו,
ככה זה אחרי שאני כותב משהו..
אני פשוט לא מסוגל להביט בו אפילו לא לכיון שלו.
אז תעשו טובה...
איך הייתם מנסחים אותו?

הקטע:
המכונית גמעה את המרחק בנחת. לא שהייתה להם הרבה ברירה בכביש צולע שאיבד את הכינוי כביש מהיר כבר לפני העבודות שהתחדשו בו לאחרונה והאטו את הקצב עוד יותר.

עזרה מישו?

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
המכונית גמעה את המרחק בנחת. לא שהייתה לה הרבה ברירה. בכביש כה צולע, שאיבד את הכינוי 'כביש מהיר' כבר לפני העבודות שהתחדשו בו לאחרונה והאטו את הקצב עוד יותר, יותר מקשה ליסוע במהירות סבירה.

וכדומה.
(זה מה שהיה לי לשעות דמדומי הבוקר, מצטער)

אשר שרבר

משתמש סופר מקצוען
הקטע:
המכונית גמעה את המרחק בנחת. לא שהייתה להם הרבה ברירה בכביש צולע שאיבד את הכינוי כביש מהיר כבר לפני העבודות שהתחדשו בו לאחרונה והאטו את הקצב עוד יותר.

עזרה מישו?
המכונית גמעה את המרחק בנחת. לא שהייתה להם הרבה ברירה, בכביש הצולע שאיבד את הכינוי אוטוסטדרה עוד קודם שהתחדשו בו העבודות והאטו את הקצב עוד יותר.

המכונית גמעה את המרחק בנחת. לא שהייתה למישהו ברירה בכביש הצולע הזה שגם בלי העבודות שהתחדשו בו לאחרונה והאטו עוד יותר את קצב הנסיעה איבד את הכינוי כביש מהיר.

השנקל שלי, ובלי ההקשר

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
המכונית התקדמה בנחת. לא שהייתה לה ברירה. הכביש איבד את הכינוי ''כביש מהיר'' עוד לפני שהעבודות שהתחדשו בו, האטו את הקצב אפילו יותר.

נערך לאחרונה ב:

ידידיה חבר

מהמשתמשים המובילים!
תכתוב איזה רכב ואיזה כביש, אני שולח גרר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  39  פעמים

לוח מודעות

למעלה