איך הופכים פנים לילדותיות יותר?

תהילהגו

משתמש פעיל
ניסיתי לצייר פנים של ילה בת 5... יצאה לי נערונת.
אשמח לעזרה וטיפים בנושא.
תודה רבה!!

קבצים מצורפים

• כריכהעותק.jpg
    KB 249 · צפיות: 19

צבי קלאר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לדעתי, האף מוארך, לילדות האף פחות עם הצורה הבוגרת שלו, אלא יותר קצר, ולרוחב הפנים כמו"כ, יש, לדעתי, מקום להגדיל את העיניים ביחס לפנים.

ayal

משתמש מקצוען
מתוק! אולי לקצץ בסנטר? פנים יותר עגלגלות?

אלינור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
כאלו שאלות אני אוהבת...:rolleyes:

דבר ראשון הכי כדאי להסתכל בתמונות מציאותיות, זו הדרך הכי טובה ללמוד.
אבל יש כמה דברים ש"מצעירים" פנים שבמשך השנים חקרתי: :)

1. עיניים גדולות - במקרה שלך גיל 5 צריך עיניים די מאסיביות (לא כמו בציורים שלי, אבל...;) )
למרות שהעיניים לא משתנות מרגע שאדם נולד, הפרצוף מסביב כן משתנה, וכך גם "גודל" ומיקום העיניים - שהוא אגב צריך להיות בערך בקצה השליש האמצעי של הפנים. וכך בהתאם יורד האף והפה.
2. אף-לא כדאי להדגיש את צורת האף, שימי לב שממש הגדרת אותו ע"י ההצללות מסביב, בגיל 5 זה ממש מיותר, אף חמוד וקטן- זה התוצאה שאת רוצה.
3. הפה- שפתיים יותר עבות , בעיקר השפה התחתונה. קחי תמונה של ילד קטן ושימי לב לגודל ומיקום השפתיים שלו.
4. הצורה הכללית של הפנים- הסנטר צריך להיות פחות מחודד, יותר עגלגל ושמנמן... :)
5. יש לי משהו שימחיש לך ביותר את ההבדלים! שלחי לי את המייל שלך...

המון הצלחה.

שריל'ה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
השיער .... הכי הרבה..
שיער ארוך
ובסוף לשים גומייה.

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אוי, איזה מותק!
נדמה לי שאריאלה מיצתה את התשובה בצורה טובה ביותר.
שרילה,
למה? אהבתי מאד את התלתלים הקצרים!!!

אלינור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י pr;672244:
אוי, איזה מותק!
נדמה לי שאריאלה מיצתה את התשובה בצורה טובה ביותר.
שרילה,
למה? אהבתי מאד את התלתלים הקצרים!!!

?
אמנם אנחנו אחיות אבל עדיין....
בדיוק היום שיניתי לוגו חחח

אסתי הס

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
נכתב ע"י גפרור;672251:
תנמיכי את העיניים ותגדילי אותם
מצטרפת להמלצה על הנמכת העיניים
לא הכרחי להגדיל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה