Elementor איך אתם שומרים על האתר שלכם? - - - סקר התוספים הגדול!

באיזה תוסף אבטחה אתם משתמשים באתר שלכם?

• iThemes Security

• Sucuri Security

• All In One WP Security & Firewall

• BulletProof Security

• Jetpack

• SecuPress

• WP Cerber

• Wordfence

• אחר (פרטו בתגובות)

• לא משתמשים בתוסף אבטחה

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
האם אתם מאבטחים את האתר שלכם? האם האתר שלכם מוגן מפריצות? היכנסו והצביעו בסקר המפתחים הגדול.

קישורים:
1. iThemes Security
2. Sucuri Security
3. All In One WP Security & Firewall
4. BulletProof Security
5. Jetpack
6. SecuPress
7. WP Cerber
8. Wordfence

באם יש לכם תובנות והגיגים נוספים נשמח אם תשתפו את כולנו, כדי שנוכל למנוע את עוגמת הנפש הבאה בעז"ה.

שוקו ציפס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מה אתם עושים ביחד עם UPRESS? חלק גדול מתוספי האבטחה לא מורשים אצלם

אשר גרין

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
קודם כל לא כל אלה שמאחסנים אתר בכל מיני חברות רשאים להתקין איזה תוסף שבא להם!

לדוגמה אני מאחסן בחברה שאמרה לי "שלא כדאי לי להגן או אפילו להיכנס לאתר דרך " Jetpack" שזה בעצם
"וורדפרס נקודה קום" (אחסון של וורדפרס עצמו) "כי זה עלול לגרום לשברים" ככה שאין לגמרי בחירה חופשית.
אני אישית יש לי "כרגע" את זה וגם את "קוד מאמת גוגל" בתור "אימות דו שלבי" (***) אבל אני שוקל להחליף את התוסף הראשון שהזכרתי בתוספ שמשנה את הדומיין של הכניסה הבעיה שאז יהיה יותר מיידי תוספים וזה יכביד ובזה אני מסתפק.

*** מומלץ מאוד כתוספת אבטחה ואימות דו שלבי וזה מועיל גם למי אין לו אפליקציה אלא רק SMS בפלאפון תומך כשר שחפרתי על זה שנה עד שבמתמחים טופ המליצו לי על זה כאימות דו שלבי.

MyHost

משתמש פעיל
D I G I T A L
בפועל, תוספי אבטחה בוורדפרס לא עושים יותר מדי, בד"כ חוקיות פשוטה של HTACCESS לאבטחה תעשה אותה עבודה.
לתוסף קליל שלא צורך המון כוח מהשרת, ופחות פוגע בביצועים ועושה עבודה טובה הוא IThemes Security

בנוסף המון מגיע מרמת האתר עצמו כמו סיסמאות, משתמשים עם הרשאות, תוספים, תבניות וגרסת וורדפרס.

בנוסף אחסון איכותי משקיע בWAF הדומה לשלנו ללקוחות אשר סוגר חורי אבטחה ידועים לוורדפרס אשר מגבירים את האבטחה בצורה הרבה יותר חכמה ומורכבת ברמת שרת ועושה עבודה טובה יותר מתוספי וורדפרס.
כמובן שניתן לשלב ובכך לעלות צעד אחד קדימה באבטחה.

בברכה,
דין - MyHost - אחסון אתרים.

אשר גרין

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
יש בעיה אחת גדולה מאוד
אם מישהו פורץ לכניסת משתמש של חברת "האחסון אתרים" לפעמים ניתן לפרוץ דרך שם הרבה יותר גרוע לאתר ולכן לדעתי כדי שאנשים יציעו לחברות האחסון שגם למשתמשים שנכנסים לנהל את האחסון יהיה אפשרות של אימות דו שלבי או משהו אחר שיאבטח!
ואולי גם דרך סי פאנל אפשר לפרוץ? זה גם דבר שאני מסתפק בו?!

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
ישנן חברות אירוח שמציעות כניסה לניהול באמצעות 'כניסה באמצעות חשבון גוגל' ו/או - אימות דו שלבי, וכדאי לקחת את זה בחשבון כשרוכשים אכסון אתרים.

MyHost

משתמש פעיל
D I G I T A L
אז אם כך אולי מוטב ולא כתבתי את זה בכלל כי זה לא קבוצה סגורה ומי שיחפש בגוגל "לפרוץ לאתר" ימצא גם את זה
אולי עדיף למחוק את מה שכתבתי?!
מהניסיון שלנו מאוד נדיר דבר זה,
הדבר תלוי באם יש לך רוגלה במחשב בד"כ.

בברכה,
דין - MyHost - אחסון אתרים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה