תח"צ איך אפשר לעמוד על הזכיות שלי

בלונדי

משתמש פעיל
שלום וברכה
הייתי צריך לנסוע לצפון בדקתי לפני זה באתר שלל החברה מתי יוצא האוטובוס היות שמדובר בימי בין הזמנים, לבדוק האם יש שינויים, והיה כתוב שהאוטובוס יוצא בשעה 10:30 ובדרך לתחנה אני רואה את האוטובוס עובר, ומיד אני מתקשר לחברה, והם אומרים שהוא יוצא בשעה 10:15, ובאתר זה היה טעות אנוש, תכל'ס נשארתי תקועה בתחנה מבודדת(יש קוים אחרים , אבל לי אישית לא היה איך לנסוע) בשמש קופחת עם ילדה קטנה בלי אפשרות לחזור הביתה כשהאוטובוס הבא הוא עוד שעה +, התקשרתי לחברה ובקשתי לדבר עם מנהל שיביא לי מונית לאחר זמן המתנה רב ומעבר מנציג לנציג כבר עברה שעה ותכלס נסעתי עם האוטובוס הבא, בסוף בסוף בסוף, הגעתי למנהל, ובפועל הם מציעים רק 200 ש"ח, ובהמשך לאשכול שנפתח פעם בנושא, רציתי לשאול עד איזה סכום אני יכול להוציא מהחברה על דבר כזה
תודה רבה

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
מתסכל ממש.

האברך ממיר

משתמש מקצוען
שלום וברכה
הייתי צריך לנסוע לצפון בדקתי לפני זה באתר שלל החברה מתי יוצא האוטובוס היות שמדובר בימי בין הזמנים, לבדוק האם יש שינויים, והיה כתוב שהאוטובוס יוצא בשעה 10:30 ובדרך לתחנה אני רואה את האוטובוס עובר, ומיד אני מתקשר לחברה, והם אומרים שהוא יוצא בשעה 10:15, ובאתר זה היה טעות אנוש, תכל'ס נשארתי תקועה בתחנה מבודדת(יש קוים אחרים , אבל לי אישית לא היה איך לנסוע) בשמש קופחת עם ילדה קטנה בלי אפשרות לחזור הביתה כשהאוטובוס הבא הוא עוד שעה +, התקשרתי לחברה ובקשתי לדבר עם מנהל שיביא לי מונית לאחר זמן המתנה רב ומעבר מנציג לנציג כבר עברה שעה ותכלס נסעתי עם האוטובוס הבא, בסוף בסוף בסוף, הגעתי למנהל, ובפועל הם מציעים רק 200 ש"ח, ובהמשך לאשכול שנפתח פעם בנושא, רציתי לשאול עד איזה סכום אני יכול להוציא מהחברה על דבר כזה
תודה רבה
אם יש לכם זמן וכוח.
מספיק להתקשר ולהתווכח עם נציגי חברות התחבורה

פשוט פותחים תיק בת"ק תכף אסביר איך,

ופתאום הם מתקשרים איליך, ומסבירים לך למה התביעה לא צודקת

ובדרך כלל בסמוך למועד ה'משפט' (נשמע מלחיץ קחו את זה כביקור ברופא משפחה...) הם מציעים לך פשרה על כחצי מהתביעה

ולאמיצים שבינינו ברוב המקרים אל תוותרו תלכו לביהמ"ש ותקבלו את כל הסכום!!!

הלוואי שכל עם ישראל יעשה כך, פתאום חברות התחבורה ידפקו אוטובוסים בשעון שוויצרי!!!!

א'. האטובוס לא יצא וכולי וכולי, תשמרו או קבלה של מונית שלקחתם (בד"כ עדיף לקחת מונית ככה יש נזק יותר רציני אך לא חייבים) או נסיעה הבאה שלקחתם וכל הוכחה אחרת
ב. שולחיים תביעה במקביל לחברת התחבורה המפעילה וכמו"כ למשרד התחבורה.
ג. מחכים לתשובות, אם התשובות לא מספקות (לא נתנו פיצוי מספק וכולי) פותחים תביעה ב15 דקות!!!
ד. מחכים למועד הדיון, בד"כ תקבלו כבר מיד אחרי ההגשה טלפונים מתפתלים מחברת התחבורה המפעילה למה זה תביעה שטותית, ויש להם אפי' הוכחות להפך, אל תבהלו, חכו בסבלנות ואז או ששתתפשרו או שתלכו עד הסוף, בהצלחה תעבירו הלאה שכולם יתבעו אותם, ונקבל ככה שירות נורמלי!!!

כל מי שהגיש והצליח או שלא שיעלה את המקרה כאן שנצליח ביחד לחולל שינוי!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה