שאלה איך אפשר לעבוד בתשלום ביצירת תמונות בבינה?

הפולניה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יוצרי ai
למישהו יש רעיון איך אני יכולה לעבוד בנושא של יצירת תמונות בבינה מלאכותית בתשלום, יש לזה ביקוש? אשמח להכוונה ורעיונות, תודה.

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
תפני למערכת של עיתונים גדולים, ותשלחי תיקיית דוגמאות לפי נושאים.
אם את עובדת בגרפיקה אז תשלבי.

הפולניה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יוצרי ai
הבעיה שאני לא מתעסקת בגרפיקה- והעיתונים הגדולים- אין להם את הגרפיקאיות שלהם- שמתמצאות בבינה?
נראה לי יותר לעבוד לאנשים שלא רוצים להוציא את הכסף על גרפיקאית, וצריכים תמונות מסוימות ספציפיות,
מי שכבר משתמש בגרפיקאית לא נראה לי שהוא צריך יוצרת תמונות בנפרד.
מה את אומרת?
בכל מקרה תודה על התגובה.

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
את בטוחה שמותר בכלל ליצור לצורך מסחרי?
היה על זה דיונים כאן, אבל אני לא זוכרת את המסקנה.

הפולניה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יוצרי ai
את בטוחה שמותר בכלל ליצור לצורך מסחרי?
היה על זה דיונים כאן, אבל אני לא זוכרת את המסקנה.
גרפיקאיות בטוח עושות את זה, אני מזהה בעיתונים בלי סוף תמונות של בינה (כולל הדפקטים המוכרים ;) )

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
גרפיקאיות בטוח עושות את זה, אני מזהה בעיתונים בלי סוף תמונות של בינה (כולל הדפקטים המוכרים ;) )
בדיוק אתמול ראיתי תמונה כזאת, ואני מסתכלת על האצבעות של הילד בתמונה ואומרת: הי, זה מוכר לי מאנשהו...
אם את מחפשת לעבוד בזה לכאורה את צריכה פשוט לפרסם שאת יוצרת תמונות ברמה גבוהה בבינה מלאכותית, מאמינה שיש לזה ביקוש בכל מיני תחומים, בעיקר לוגואים, תמונות לגנים, הייתה פה גם מישהי שביקשה קלפים טיפוליים.

הפולניה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יוצרי ai
בדיוק אתמול ראיתי תמונה כזאת, ואני מסתכלת על האצבעות של הילד בתמונה ואומרת: הי, זה מוכר לי מאנשהו...
אם את מחפשת לעבוד בזה לכאורה את צריכה פשוט לפרסם שאת יוצרת תמונות ברמה גבוהה בבינה מלאכותית, מאמינה שיש לזה ביקוש בכל מיני תחומים, בעיקר לוגואים, תמונות לגנים, הייתה פה גם מישהי שביקשה קלפים טיפוליים.
תודה.
איפה לפרסם? בעלונים מקומיים? איך כדאי לתמחר?

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
איפה לפרסם? בעלונים מקומיים? איך כדאי לתמחר?
אין לי מושג בדברים האלו, אני יוצרת בבינה להנאתי ולא עובדת בתחום שקשור לזה בכלל.
העליתי רעיונות לדברים שלא תמיד אנשים הולכים בשבילם לגרפיקאית, ואפשר לקבל תוצאה לא פחות יפה עם קצת ידע וניסיון בAI.
אם תצליחי לעבוד בזה- תעדכני, ממש מעניין אותי לשמוע אם באמת יש לזה ביקוש.

way Design AI

משתמש רשום
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
דבר ראשון כן אפשר לעבוד בזה אבל בדרך כלל זה לדברים ספציפיים לבקשת לקוח שצריך להיות ולהכיר ממש טוב את התוכנה למשל אני רוצה ילד בתנוחה מסוימת שמחזיק עיפרון בצורה מסוימת וכו אבל אם מישהו יבקש תמונה או דמות כללית זה בהרבה יותר קל
תמיד אני ממליץ לנסות ולהציע את השירות שלכם.
שיהיה בהצלחה
אגב יש קורס של AI לאונרדו כך שתוכלו להתקדם עם התוכנה הזו.
מה שלא יהיה , שיהיה בהצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה