דרוש מידע איך אפשר למצוא עבודה באזור טבריה?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

קופסא קטנה

משתמש מקצוען
אני מחפשת עבור חברה שגרה בטבריה, היא עובדת בחברת ביטוח אבל היחס שם לא משהו בכלל
הבעיה שכידוע קשה מאד למצוא עבודה נורמלית באזור הצפון ובא לי מאד לעזור לה
אשמח לשמוע על כל רעיון למציאת עבודה באזור קבוצה ונורמלית באזור טבריה
בתחומים הבאים - מזכירות / סייעת רפואית / הוראה מתקנה במוסד לימודים מסודר / מורה למתמטיקה (יש לה תעודה) וכדומה.
כל מידע יעזור! תודה רבה!

HMB

משתמש פעיל
אני מחפשת עבור חברה שגרה בטבריה, היא עובדת בחברת ביטוח אבל היחס שם לא משהו בכלל
הבעיה שכידוע קשה מאד למצוא עבודה נורמלית באזור הצפון ובא לי מאד לעזור לה
אשמח לשמוע על כל רעיון למציאת עבודה באזור קבוצה ונורמלית באזור טבריה
בתחומים הבאים - מזכירות / סייעת רפואית / הוראה מתקנה במוסד לימודים מסודר / מורה למתמטיקה (יש לה תעודה) וכדומה.
כל מידע יעזור! תודה רבה!
מגיעה לשם בהסעות?עובדת בקבוצה של החרדיות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה