דרוש מידע איך אני משיגה תורמים לתושבי הדרום?

etidan

משתמש מקצוען
אני רוצה להשיג תורמים ולעשות קניות למשפחות שעזבו את הבתים שלהם
של צעצועים/אוכל וכל מה שהם צריכים
אני בטוחה שיש מלא אנשים במיוחד מחו"ל שרק רוצים לתרום
השאלה איך אני מגיעה אליהם
אשמח אם יש למשהו רעיון, אני ממש רוצה לעזור ויש לי את הפנאי והאפשרות (רכב וזמן..)
ולמי שרוצה לתרום- כל סכום יתקבל בברכה

נערך לאחרונה ב:

nikipedia

משתמש פעיל
בתור התחלה את צריכה שהתרומה תהיה כמה שיותר פשוטה, כמה שיותר שקופה וכמה שיותר מאובטחת
אם אני צריך עכשיו 'לחלץ' פרטים על מי איך כמה ולמה, הסיכוי שאתרום הולך ופוחת

מה שאומר להקים עמוד תרומה בפלטפורמה כמה שיותר מוכרת
אם זה חרדים אז 'נדרים פלוס'
אם לא, אז אני לא יודע איזו פלטפורמה נחשבת מוצלחת

לפרט בעמוד התרומה כמה שיותר על מטרת הגיוס, יעד (סכום) הגיוס, ואיך ומתי הוא עובר הלאה
עדיף מאד עם תמונות, תיעודים למעשים שכבר נעשו בהשקעה כספית (אם תביאו לי כסף אתן לאחרים
זה לא ממש משכנע)

כדאי גם לגייס איזשהו ידוען, בהתאם לקהל היעד אליו את רוצה לפנות

ואז כל שנותר לך, הוא להפיץ את הקישור לעמוד התרומה מעל כל במה וקבוצה אפשריים
בתוספת הסבר על מי מה למי את מי מתי איה איך ולמה
וזהו.

לא מסובך, נכון?

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
הכי פשוט לחבור למישהו/ארגון שכבר עוסק בזה, לגבי תרומות מחו''ל את כנראה לא נחשפת לאתרי התרמה אבל יש המון כאלה ולא נראה לי שיש צורך באתר התרמות נוסף.
תחפשי בעיר/באיזור שלך חמ'-ל כל שהוא ותתנדבי דרכם בעיקר שיש רכב שזה נצרך ביותר.
אנחנו בעיר שלנו כל יום אחהצ מגיעים לחמל קטן באיזור מקבלים משימה קטנה ומבצעים אותה

etidan

משתמש מקצוען
בתור התחלה את צריכה שהתרומה תהיה כמה שיותר פשוטה, כמה שיותר שקופה וכמה שיותר מאובטחת
אם אני צריך עכשיו 'לחלץ' פרטים על מי איך כמה ולמה, הסיכוי שאתרום הולך ופוחת

מה שאומר להקים עמוד תרומה בפלטפורמה כמה שיותר מוכרת
אם זה חרדים אז 'נדרים פלוס'
אם לא, אז אני לא יודע איזו פלטפורמה נחשבת מוצלחת

לפרט בעמוד התרומה כמה שיותר על מטרת הגיוס, יעד (סכום) הגיוס, ואיך ומתי הוא עובר הלאה
עדיף מאד עם תמונות, תיעודים למעשים שכבר נעשו בהשקעה כספית (אם תביאו לי כסף אתן לאחרים
זה לא ממש משכנע)

כדאי גם לגייס איזשהו ידוען, בהתאם לקהל היעד אליו את רוצה לפנות

ואז כל שנותר לך, הוא להפיץ את הקישור לעמוד התרומה מעל כל במה וקבוצה אפשריים
בתוספת הסבר על מי מה למי את מי מתי איה איך ולמה
וזהו.

לא מסובך, נכון?
בכלללל לא:)

קודם כל תודה!
איך פותחים בנדרים פלוס?
או בכל מקום אחר?

אני לא מחפשת עכשיו מליונים (הלוואי אבל אני לא מספיק בתוך זה כדי להגיע לזה)
אני פשוט רוצה לעזור קצת ויש הרבה אנשים כאלה אז לא אכפת לי לעשות תכלס- ללכת לקנות ולהביא למשפחות
יש אנשים שבכיף ינדבו ואין להם איך לעשות את התכלס
אז ביחד זה מושלם:)

מספיק משהו אחד שרואה את זה ויש לו איזה דוד עשיר שרוצה לתרום
שיגשר ביננו ואתן פרטים אמינים ואם יש צורך לברר עלי
וזהו...
לא מסובך, נכון?
אני יודעת שזה לא ככה אבל זה מה שאני רוצה..

nikipedia

משתמש פעיל
a037630543 @ gmail.com

זה המייל של נדרים פלוס, תפני אליהם הם זריזים בדרך כלל
יפתחו לך קופה, ומשם רק צריך להעתיק קישור לעמוד תרומה
ייתכן שזה תהליך קצת יותר ארוך מדקה וחצי (אבל זניח ביחס למאמצים שאת מוכנה להשקיע)

יש להם גם פלטפורמה של מאצ'ינג שממש מציגים את התורמים ואחוזי הגיוס מתוך היעד
בדר"כ זה מדרבן (בהנחה שמישהו/מישהם כבר תרם/ו)

ולא מן הנמנע שדווקא התרומות הקטנות של אנשים פשוטים הם יהיו הדלק העיקרי
העשירים המח שלהם עובד קצת שונה, הם צריכים יותר 'קבלות' על כל המשתמע

אפשרי גם לעבוד עם 'שגרירים' לחלק את המעמסה
10 אנשים שכל אחד יחפור סביבו ויגייס 500-1,000 ש"ח
משימה יותר אפשרית

ספיידרמן

משתמש מקצוען
אני רוצה להשיג תורמים ולעשות קניות למשפחות שעזבו את הבתים שלהם
של צעצועים/אוכל וכל מה שהם צריכים
אני בטוחה שיש מלא אנשים במיוחד מחו"ל שרק רוצים לתרום
השאלה איך אני מגיעה אליהם
אשמח אם יש למשהו רעיון, אני ממש רוצה לעזור ויש לי את הפנאי והאפשרות (רכב וזמן..)
ולמי שרוצה לתרום- כל סכום יתקבל בברכה
את יכולה לנסות בכיון שונה,
לבקש מחנויות או מכירות משחקים משחקים פגומים\ או במחיר הקרן,
לדבר עם מפיצי ספרים או ספריות...
לאסוף משחקים יד שניה במצב טוב ממשפחות שאין להם כבר צורך בהם, וכו'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה