איך אני מחשב את עלות הפרעון המוקדם של המשכנתא שלי?

homie44

משתמש חדש
אם אני מודיע 14 יום מראש, ומשלם 60 ש"ח עמלה. נותר רק לחשב את עמלת הפרשי היוון.

אני לא יודע / מצליח לחשב את זה. לפי נתוני המשכנתא שלי למטה, מישהו יכול לעזור לי לחשב את זה, כמה זה יצא אם אני יפרע את המשכנתא בחודש הקרוב? בערך? תודה!

%D7%9E%D7%A9%D7%9B%D7%A0%D7%AA%D7%90-png.1262092

E_Y

משתמש פעיל
אתה לא צריך לחשב את זה לבד
תיכנס במסך שאתה נמצא ללשונית בקשות וטפסים' ותוריד משם דוח יתרות לסילוק
שם יהיה לך מפורט כמה ההיוון
אגב לדעתי לא אמור להיות לך היוון

רינת סלע

משתמש צעיר
אם אני מודיע 14 יום מראש, ומשלם 60 ש"ח עמלה. נותר רק לחשב את עמלת הפרשי היוון.

אני לא יודע / מצליח לחשב את זה. לפי נתוני המשכנתא שלי למטה, מישהו יכול לעזור לי לחשב את זה, כמה זה יצא אם אני יפרע את המשכנתא בחודש הקרוב? בערך? תודה!

%D7%9E%D7%A9%D7%9B%D7%A0%D7%AA%D7%90-png.1262092
כתוב לך באתר עצמו הצג ללא עמלת פרעון מוקדם או עם עמלה

homie44

משתמש חדש
אתה לא צריך לחשב את זה לבד
תיכנס במסך שאתה נמצא ללשונית בקשות וטפסים' ותוריד משם דוח יתרות לסילוק
שם יהיה לך מפורט כמה ההיוון
אגב לדעתי לא אמור להיות לך היוון
1.png

מה זה סכום הפחתה? אז עמלת היוון היא 20,105 על החלק הזה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה