דרוש מידע איך אני יכולה לשלם בלב שקט על חבילה מחו"ל?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

שרוי

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אני רוצה לקנות ממוכר מחו"ל מוצר יקר שאין להשיג בארץ השאלה אם למישהו יש רעיון איך אני יכולה
לשלם בצורה שאני יהיה בטוחה שלא תגיע לי איזה חבילה דפוקה או בכלל לא תגיע שום חבילה ואני רק ישלם..? שתהיה איזושהי דרך לבטל את התשלום או משהו במקרה בעייתי?

Tovi-3D

Tovi
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
דרך איזה פלטפורמה את משלמת לו?
אם זה אמזון/איביי אז את מכוסה
ואם לא לפחות דרך פאיפאל, שם יש עם מי לדבר...

בהמתנה

משתמש פעיל
גם רכישה דרך עליאקספרס זה בסדר.
תמיד אפשר לפתוח סכסוך אם יש בעיה.

אסתי 15

משתמש מקצוען
אפשר להעביר בפייפאל גם לאדם פרטי, חושבת שזה נותן הגנה מסוימת אבל לא בטוחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה