דרוש מידע איך אני יודע אם יש לי פטור מהצבא?

כלי מיתר

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
נהייתי בן 26 בתחילת מרץ
איך אני יודע מה הסטטוס שלי,
איפה אני מברר את זה
זה דחוף לי בשביל לדעת איך להתארגן למעון לבת שלי לשנה הבאה

פלפלונית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
קופצת על האשכול
קרוב משפחה שעשה 26 באוקטובר האחרון
זה שאחראי על הכספים בכולל טען לו שהוא לא מקבל עליו דתות
איך זה הגיוני?
ואיך אפשר לסדר את זה?

A052

משתמש סופר מקצוען
כל מי שנהיה בן 26 אחרי חודש 7/23 הוא בוודאות!! ללא פטור (אא"כ היה לו קודם בגלל סיבות מיוחדות).
ואין מה לעשות בעניין מלבד מי שרוצה להתחיל הליך חיול ולקבל פטור מסיבות מיוחדות.

גם מי שנהיה לפני כן בן 26 לא לכולם יש פטור וזה תלוי אם הוא דאג לפטור לפני 7/23 או לא.

המקום ימלא חסרונכם.

A052

משתמש סופר מקצוען
אני מאד מצטער לדעת שיש דברים כאלו. אבל זה מאד מוזר הטענה שלך משני כיוונים.

1. א"א לא גנב על חשבונך, לך אין שום דרך לקבל את ה'דתות' שלא דרך מוסד כלשהו.
ואם אתה לא לומד בכולל ובכ"א מישהו רשם אותך, הוא אכן גנב, אבל לא ממך ולא על חשבונך.

2. כמו שאתה כותב אתה התלוננת עליו, תלונה כזו זה הדבר החמור ביותר שיכול לקרות למוסד, ועלול להביא לסגירתו המיידית + קנסות מטורפים.
כך שהסיכוי שמישהו יעשה דבר כזה בכוונה (לרשום מישהו שלא יודע שהוא רשום) נמוך מאד בגלל הסיכון המטורף שזה יוצר.

יאסעלעS

משתמש פעיל
1. א"א לא גנב על חשבונך, לך אין שום דרך לקבל את ה'דתות' שלא דרך מוסד כלשהו.
ואם אתה לא לומד בכולל ובכ"א מישהו רשם אותך, הוא אכן גנב, אבל לא ממך ולא על חשבונך.
בטח דרך מוסד!
2. כמו שאתה כותב אתה התלוננת עליו, תלונה כזו זה הדבר החמור ביותר שיכול לקרות למוסד, ועלול להביא לסגירתו המיידית + קנסות מטורפים.
קודם כל אני מתקן טעות, לא התלוננתי אלא נרשמתי למוסד אחר שלא מקבל דתות כדי לעצור אותו.
אגב המוסד כבר נסגר יתכן ש...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה