אינדיזיין איחוד קבצי אינדיזיין לעבודה מחודשת

מנחם זאב וינגורט

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
ב״ה
יש דרך לאחד הרבה קבצים של אינדיזיין (41), שכל אחד מהם מכיל כמה עמודים בודדים, לקובץ אחד שאפשר יהיה לעצב בו הכל מחדש?
חוץ מלפתוח את כל ה-42 קבצים ולייבא ידנית קובץ-קובץ על ידי Move Pages...

האופציה של Book לא רלוונטית כמובן, כי לא אוכל לעצב הכל מחדש.
תודה

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
האופציה של Book לא רלוונטית כמובן, כי לא אוכל לעצב הכל מחדש.
תודה
מדוע לא תוכל לעצב הכל מחדש, הרי זה המטרה של פונקצית book, אתה מייבא את הסגנונות לכל חלקי הבוק, וזה מעוצב הכל. (חוץ אם לא עבדת עם סגנונות...).

מנחם זאב וינגורט

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
הקבצים הקטנים כן מסוגננים, אבל אני רוצה לשנות את הגריד והמבנה של העמודים, וזה לא ידעתי שאפשר לעשות בבוק. אדרבה - אשמח לשמוע אם כן.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
הקבצים הקטנים כן מסוגננים, אבל אני רוצה לשנות את הגריד והמבנה של העמודים, וזה לא ידעתי שאפשר לעשות בבוק. אדרבה - אשמח לשמוע אם כן.
אם הגריד נמצא במאסטר, אתה מחיל את המאסטר על הכל.

מנחם זאב וינגורט

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
נכון, אבל אם אני רוצה לשנות מיקומים בעמודים עצמם זה כבר סיפור אחר.

chyz

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
אפשר לפתוח קובץ חדש
ולעשות מכל אחד מהקבצים move pages לקובץ החדש

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
נכון, אבל אם אני רוצה לשנות מיקומים בעמודים עצמם זה כבר סיפור אחר.
לא מבין כ"כ הסיטואציה. באופן כללי, אם מדובר על גריד, זאת אומרת שבכל הספר יש את אותו גריד, ואפי יש כמה מקומות באופן שוני, אפשר לעשות כמה מאסטרים ולהחיל לפי הצורך.

זהבג

משתמש צעיר
עימוד ספרים
אפשר לפתוח קובץ חדש
ולעשות מכל אחד מהקבצים move pages לקובץ החדש
יש לי בדיוק גם 2 קבצים שצריך לאחד
עשיתי עם MOVE PAGES אבל כנראה שיש ב-2 הקבצים שמות זהים של סגנונות עם הגדרות שונות וזה משבש את הקובץ
מה ניתן לעשות?

זהבג

משתמש צעיר
עימוד ספרים
ב-2 הקבצים יש סגנון שנקרא כותרת ראשית ולכל אחד מהם יש הגדרות אחרות
מה שקורה שהקובץ שהכנסתי לתוך הקובץ הקיים קיבל את ההגדרות שלו ושיבש את הכותרת הראשית
מקווה שמובן
וכמו כן מה עם המאסטר אם לכל אחד מהקבצים יש מאסטר שונה?

מנחם זאב וינגורט

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
מה שקורה שהקובץ שהכנסתי לתוך הקובץ הקיים קיבל את ההגדרות שלו
זה מה שאמור לקרות לפי ההגדרות של התוכנה. אם אתה רוצה שזה לא ידרס - תשנה בקובץ המקור את השם של הסגנון.

וכמו כן מה עם המאסטר אם לכל אחד מהקבצים יש מאסטר שונה?
אפשר לייבא דפי אב כמו שמייבאים דפים (בוחרים אותם בחלונית Pages ואז Move Parents).

זהבג

משתמש צעיר
עימוד ספרים
נסיתי דרך הבוק אבל כיצאתי לקובץ פי די אף המספור התחיל בקובץ השני מ-1 ולא המשיך במספור של הקובץ הקודם
האם יש דרך לפתוח את הבוק באינדיזיין או זה רק הגדרות דרך החלונית הזו:
1720130076563.png

מנחם זאב וינגורט

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
השאלה אם צריך עכשיו לקשר בינהם או שזה מתקשר אוטומטי?
נראה לי צריך לקשר ידנית. אפשר לנסות...

עדיף לעשות בוק מאשר את זה?
אלו שני כלים נפרדים לצרכים שונים, אבל תשתמש בכלי שיותר נוח לך. לא יודע מה הצורך שלך בשביל שאוכל להמליץ לך לדעתי.

האם יש דרך לפתוח את הבוק באינדיזיין או זה רק הגדרות דרך החלונית הזו
הכלי Book לא יוצר קובץ מאוחד, אלא נותן לך שליטה מקובץ אחד על כמה קבצים. מוזמן להרחיב כאן.

זהבג

משתמש צעיר
עימוד ספרים
אלו שני כלים נפרדים לצרכים שונים, אבל תשתמש בכלי שיותר נוח לך. לא יודע מה הצורך שלך בשביל שאוכל להמליץ לך לדעתי.
יש לי 2 קבצים שצריך לאחד אותם לקובץ אחד בגלל שהם מודפסים ככרך אחד
חשוב לי לאחד אותם ביחד באינדיזיין כי קודם כל צריך שיהיה מספור המשך ל-2 הקבצים כלומר שהקובץ השני לא יתחיל מ-1 אלא ימשיך מהמספור של הקובץ הראשון.

זה מה שאמור לקרות לפי ההגדרות של התוכנה. אם אתה רוצה שזה לא ידרס - תשנה בקובץ המקור את השם של הסגנון.
כמו כן אני לא רוצה לגעת בשמות של הסגנונות הקובץ כבר מוכן להדפסה...
עכשיו אחרי שפרטתי את הצורך, תוכלו להמליץ על הדרך הנכונה לעשות זאת?
אני מבחינתי רוצה קובץ אינדיזיין שמכיל את 2 הקבצים אבל שהקובץ יראה כמו קובץ מקור בלי שיבושים וכפילויות וכד'...

זהבג

משתמש צעיר
עימוד ספרים
???
אשמח לעזרתכם, עדיין לא הסתדרתי
מה שמורכב כאן ששתי הקבצים שצריך לאחד אותם לקובץ אחד מורכבים כמעט ברובם משמות סטיילים זהים
איך ניתן לאחד את 2 הקבצים בצורה שדברים לא השתבשו?

מנחם זאב וינגורט

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
במקומך הייתי משנה את השמות של הסגנונות ומאחד את הקבצים באמצעות Move Pages או עם הסקריפט ש@מענדי מ שלח לעיל.
רואה שזו גם ההמלצה של אדובי:

Screenshot 2024-07-07 at 23.01.59.png

בהצלחה

זהבג

משתמש צעיר
עימוד ספרים
במקומך הייתי משנה את השמות של הסגנונות ומאחד את הקבצים באמצעות Move Pages או עם הסקריפט ש@מענדי מ שלח לעיל.
רואה שזו גם ההמלצה של אדובי:
אוקי, שיניתי את שמות הסגנונות איחדתי את הקבצים הכל נראה טוב
רק יש בעיה אחת שעכשיו הקובץ השני הכותרות לא נשלפות כי מוגדר בקובץ שהכותרות של הקובץ הראשון ישלפו
וא"א להכיל את הסגנון של הקובץ הראשון על הכותרות של הקובץ השני כי זה הגדרות שונות
מה ניתן לעשות, איך אפשר בכל אופן שהכורות של הקובץ השני ג"כ ישלפו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה