עזרה באקסל איחוד נתונים

אבשלום28

משתמש רשום
היי שלום לכולם,
הייתי שמח לעזרה לעשות גיליון נוסף בקובץ שבו יהיה רשום את המלל המלא של כמה שורות שאני אצטרך
ובגיליון נוסף שיהיה לי אפשרות לבחור אבל שלא יהיה רשום את כל המלל לבחירה אלא שיהיה רשום במקוצר מה שאבחר(מתוך המלל המלא)
מה שקורה כרגע עם הקובץ זה שאני צריך כל פעם מחדש לאלתר עד שאני מגיע לסימון הנכון והמלל הרצוי נבחר..
מקווה שהסברתי את עצמי טוב.. תודה רבה לעוזרים
(אני מדבר כמובן על המלל שבקטגוריה מידע)...
והאם ישנה אפשרות שמתוך הקובץ יהיה אפשרות להמרת PDF או רק דרך שמירה בשם ובחירת הסימון הרצוי..

קבצים מצורפים

• מכתב מידע.xlsx
    KB 79.3 · צפיות: 18

עמיק

משתמש פעיל
אם הבנתי נכון ,אתה רוצה לבנות אינדקס למכתבים עם תקציר המכתב, +קישור.

קבצים מצורפים

• מכתב מידע.xlsx
    KB 84.9 · צפיות: 8

אבשלום28

משתמש רשום
אם הבנתי נכון ,אתה רוצה לבנות אינדקס למכתבים עם תקציר המכתב, +קישור.
היי תודה על העזרה
הכוונה שלי היא
דוגמה.png

שבמקום שבאפשרויות בחירה יהיה רשום את כלל המלל "בהמשך לפנייתך בנדון בלה בלה בלה"
יהיה רשום רק כותרת מקוצרת שאני אבחר ואז אחרי שאבחר אותה כל המלל יהיה רשום במידע..

עמיק

משתמש פעיל
תבדוק את הקובץ
תנסה להדפיס
הגדרתי את ההדפסה שיראו רק את המכתב עצמו,ולא את המסנן.

קבצים מצורפים

• מכתב מידע.xlsx
    KB 85.3 · צפיות: 22

עמיק

משתמש פעיל
ל - @אבשלום28
הוספתי לך מאקרו להמרה ל-pdf ע"י הלחצן הדפסה
כדי שיעבוד ההמרה צריך להוסיף תיקיה בשם Saved pdf במחיצה c ושם ישמרו כל קבצי הpdf
וכמובן להתאים את הכתובת במאקרו למחשב שלך

קבצים מצורפים

• מכתב מידע.zip
    KB 84.6 · צפיות: 9

אבשלום28

משתמש רשום
ל - @אבשלום28
הוספתי לך מאקרו להמרה ל-pdf ע"י הלחצן הדפסה
כדי שיעבוד ההמרה צריך להוסיף תיקיה בשם Saved pdf במחיצה c ושם ישמרו כל קבצי הpdf
וכמובן להתאים את הכתובת במאקרו למחשב שלך
וואי ממש תודה רק במסמך החדש שעשית אין את התקציר כמו שעשית בקודם שזה בדיוק מה שהייתי צריך ממש מושלם!!! אלוף אשמח אם תוכל לצרף לי את זה למסמך החדש שעשית עם המאקרו

עמיק

משתמש פעיל
בבקשה
נ.ב. אני חייב לציין שאני מתפעל שעובד ציבור משקיע כ"כ הרבה אנרגיות, כדי לחסוך, וליעל את השירות לציבור.
הרבה הצלחה.

קבצים מצורפים

• מכתב מידע.zip
    KB 83.7 · צפיות: 11

אבשלום28

משתמש רשום
בבקשה
נ.ב. אני חייב לציין שאני מתפעל שעובד ציבור משקיע כ"כ הרבה אנרגיות, כדי לחסוך, וליעל את השירות לציבור.
הרבה הצלחה.
תודה רבה אלוף!!!
חח כן הם עובדים בצורה מאוד ישנה ושמרנית..
בקושי יודעים להתעסק בוורד
אקסל זאת בכלל מילה גסה... עשיתי להם שם המון שינוים בקבצים פנימים והטמעות של קבצים למערכת ועוד...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה