איזה קופת חולים הכי מומלצת בבית שמש ?

שמחה ב

משתמש רשום
פרסום וקופי
שמעתי שקופת חולים כללית יש שירות טוב, שזה חסר למאוחדת, האמנם ?

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
קרובים שלי עברו ממאוחדת ללאומית ומאד מרוצים.

אושרת77

משתמש רשום
מה זה יחס לא טוב? אני מכירה רק אנשים שמרוצים מהשירותים שלהם.. וחוץ מזה, גם ככה אפשר לעשות היום הכל אונליין, יש להם שירות היברידי מאוד מפותח - ובקושי צריך להגיע למרפאות...

שמחה ב

משתמש רשום
פרסום וקופי
שצריך אישור מהיר, שצריך תור מהרגע להרגע (גם לרופא משפחה, ילדים, נשים ומקצועית), היחס של הצוות המרפאה וכ"ו במאוחדת פחות גמישים (אולי כי מרגישים שהם הגדולים ומובילים).
אולי אני טועה.

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני במכבי מאוד מרוצה, ב"ה.

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
באיזה אזור ?
והאם יש לך שירות וזמינות ? (כי בבני ברק, שם הייתי עד לפני שנתיים אין שירות, אין עם מי לדבר, אין גמישות, הרגשה שאתה בבנק מול מחשבים)
אני גרה בקריה, יש לי מול הבית מרפאה.
ואם אין רופא זמין, יש להם בנעימי וברמה א' עוד מרפאות.

שמחה ב

משתמש רשום
פרסום וקופי
ומאוחדת בקריה לא טובה ? (יש להם מרכז בריאות האישה, זה לא משהו)

רוצה יותר

משתמש מקצוען
לרופאי הילדים והמשפחה בקריה אין תחליף. מכירה באופן אישי רבים שנשארים במאוחדת רק בגללם.
(טרופ ויונגרייז) מעבר לכך - מאוחדת היא המובילה בנפת ירושלים בית שמש, וזה מתבטא בפריסה , זמינות, ועוד.

שמחה ב

משתמש רשום
פרסום וקופי
לרופאי הילדים והמשפחה בקריה אין תחליף. מכירה באופן אישי רבים שנשארים במאוחדת רק בגללם.
(טרופ ויונגרייז) מעבר לכך - מאוחדת היא המובילה בנפת ירושלים בית שמש, וזה מתבטא בפריסה , זמינות, ועוד.
אז מדוע אני שומע מאנשים שלא כדאי לי להצטרף למאוחדת בבית שמש ?
אולי זה תלוי באזורים מסוימים. יש אזורים שמאוחדת הטובה ביותר (הקריה) ויש שכללית (חפציבה, כך שמעתי)
או מכבי ולאומית.

studentit1

משתמש פעיל
נמצאים מגיל קטן במאוחדת בבית שמש, אין ספק שעם השנים השירות הלך ונהיה גרוע יותר, הם פותחים יותר ויותר מרפאות אבל ממש לא משקיעים באיכות, אממה יש כמה רופאים ורופאות ותיקים בבית שמש (מהימים הטובים:rolleyes: של מאוחדת) שאין אין עליהם ולכן אנחנו נשארים, אם לא הם מזמן היינו עוזבים, מה כן לרופאים מקצועיים התור אאררררוווך אבל אין מה להשוות אותם לרופאים של כל קופה אחרת בבית שמש, לכן זה נורא תלוי באיזור ברופא ואם את מכירה מבפנים מי טוב...

• תודה
Reactions: A F

דנה לוסקי

משתמש חדש
אנחנו במאוחדת כל המשפחה, מרוצים מהיחס של הרופאים והצוות במרפאה ומכך שלא צריך לחכות הרבה לתורים, משתמשים לאחרונה דיי הרבה באפליקציה שלהם שהיא מאוד נוחה מגדילה עוד יותר את הזמינות, אז בכלל מעולה

שמחה ב

משתמש רשום
פרסום וקופי
אם לא הם מזמן היינו עוזבים, מה כן לרופאים מקצועיים התור אאררררוווך אבל אין מה להשוות אותם לרופאים של כל קופה אחרת בבית שמש, לכן זה נורא תלוי באיזור ברופא ואם את מכירה מבפנים מי טוב...
1. למה הייתם עוזבים ? ממה אתה לא מרוצים ?
2. מה זה אומר "מקצועיים" לקופות אחרות למשל "כללית" (עליה אני מתלבט) אין רופאים טובים ?

studentit1

משתמש פעיל
היינו עוזבים כי רפואת השיניים לא משהו בכלל (ולא לא עזר לי שפתחו עוד מרפאה ברימונים...)
כי הסל לידה לא בא אצלי לביטוי כי בקושי יעיל...יחסית לקופות אחרות.
וכי כשאתה רוצה התחיבות למקום מסוים בדווקא ולא לאן שהם מעדיפים לשלוח אז צריך קצת פרוטקציות...
וכי הם חסכנים ומפטרים עובדים ותיקים ומוכשרים כי צברו יותר מידי ותק:mad: (כן זוכרים את השירות המהמם של המזכירות הישנות- עכשיו הוחלפו בחדשות שהרבה מהן לא יעילות...)
אבל מנגד יש להם את הרופאים המסוימים שאין עליהם...(מקווה שמאוחדת יודעים שהם נכס ולא יפטרו גם אותם למה הם הסיבה שאנחנו נשארים) כמו גולדברג שרון לרפואת עיניים מקצועית (אלופה מבי"ח הדסה) בובליצקי לרפואת נשים(תורות ארוכים אבל אין עליה) פינקלשטיין לעור, פלוי ויונגרייז לילדים,טרופ לרפואת משפחה, ויש עוד כמה מקצועיים מאוד, אבל בגדול ממה שאני מכירה אין יותר מידי רופאי משפחה טובים וכן רופאי ילדים נו נו...מאוד תלוי איפה...
לגבי כללית אני לא ממש יכולה להגיד כי לא הייתי שם. אבל אומרים שיש להם שירות טוב מה שירד בשנים האחרונות במאוחדת... ורופאי ילדים ומשפחה טובים, השאלה מה מעבר...
תכלס כמו שאמרו כבר, עכשיו השירות אונליין במאוחדת יעיל מאוד מאוד, ולהרבה דברים אתה פשוט מתכתב עם הרופא שלך...וממש לא חייב ללכת למרפאה בשביל מרשמים אישורים הפניות וכו...שזה כיף גדול.

פיר

משתמש סופר מקצוען
אני גרה בקריה, יש לי מול הבית מרפאה.
ואם אין רופא זמין, יש להם בנעימי וברמה א' עוד מרפאות.
אשמח לדעת אם אתם מרוצים ממאוחדת בבית שמש
אני גרה ברמה א אשמח להמלצות על מרפאות והאםיש רופאים מקצועיים במקום או צריך לנסוע לירושלים?
תודה על ההמלצה.​

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה