כללי איזה פונט זה?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

mutagim

משתמש סופר מקצוען
בבקשה, עזרו לי .
תודה.

קבצים מצורפים

• פונט.pdf
    KB 68.2 · צפיות: 12

mutagim

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י אוהב0ישראל;603625:
מצהלות
בדר"כ עדיף לשים קובץ JPG כדי שיעזרו לך יותר מהר.

צודק, ובאמת סליחה רק זה מוורדד כי אני במקום שאין פוטו שופ ,
תודה לך.\

חיותה

משתמש רשום
נכתב ע"י אוהב0ישראל;603625:
יש לי את הפונט באנגלית, והוא עובד במהופך.
לעומת זאת יש חיקוי בעברית אבל הוא לא חד ומושלם כמו המקור. מישהו יודע איפה ניתן להשיג את הפונט המקורי? תראו את ההבדלים בין שתי הגרסאות::

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
יש לאוצרסטוק כמה גירסאות של זה

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י חיותה;603678:
יש לי את הפונט באנגלית, והוא עובד במהופך.
לעומת זאת יש חיקוי בעברית אבל הוא לא חד ומושלם כמו המקור. מישהו יודע איפה ניתן להשיג את הפונט המקורי? תראו את ההבדלים בין שתי הגרסאות::

האם ההבדל הוא בהדפסה או רק במסך?
יתכן שבהדפסה הכל חד. כך זה למשל בפונטי פונטביט שלא נעשה להם ליטוש מיוחד למסך כי מטרתם דפוס.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אם הפונט באנגלית כותב לך מהסוף להתחלה אתה יכול להפוך את הטקסט המקורי מהסוף להתחלה ע"י תוכנה כמו "הפוך על הפוך" ואז כשתעתיק את הטקסט ההפוך ותדביק אותו בתוכנה שאתה עובד איתה הטקסט ייצא ישר...

חיותה

משתמש רשום
נכתב ע"י eliezer;603746:
האם ההבדל הוא בהדפסה או רק במסך?
יתכן שבהדפסה הכל חד. כך זה למשל בפונטי פונטביט שלא נעשה להם ליטוש מיוחד למסך כי מטרתם דפוס.
גם בדפוס
נכתב ע"י eden7115;603758:
אם הפונט באנגלית כותב לך מהסוף להתחלה אתה יכול להפוך את הטקסט המקורי מהסוף להתחלה ע"י תוכנה כמו "הפוך על הפוך" ואז כשתעתיק את הטקסט ההפוך ותדביק אותו בתוכנה שאתה עובד איתה הטקסט ייצא ישר...
כבר התרגלתי לעבוד הפוך...
אצלי השימוש בפונט הוא רק לטקסטים קצרים, למזלי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה