דרוש מידע איזה ספר מומלץ להכנה ללידה?

מיכל הולנד

משתמש צעיר
לא להיות לאם! לא!

המדריך הישראלי להריון ולידה- מקיף את כל הפרטים הטכנים- מוצלח. לי סידר את המח.
לראות את הנולד זה ביותר פן רגשי-השקפתי. מדהים!

רחלי85

משתמש פעיל
בשעה טובה לדעתי ספר ישן נושן ומיושן....
המון דברים התחדשו והשתנו.
יש ספר מיוחד בשם -

להרות כוחות ללדת חיים - הכנה יהודית ללידה.

מומלץ מאד!!

האושר של החיים

משתמש רשום
ליד ה' ספר מהמם אבל רק על הלידה בלי ההריון,
בשעה טובה - נהנתי מאד אבל באמת הוא קצת מיושן,
אהבתי מאד את הספר בית החלמה ליולדות שבדרך.
בית החלמה ליולדות שבדרך לא נותן לא ידע לא הכנה ולא פרטיקה,
הוא ספר הומוריסטי לנשים בהריון.
אני ממליצה על בשעה טובה, למרות שהוא קצת מיושן
והמדריך הישראלי להריון ולידה - מאוד מקיף ומלא ידע

Yael Mor

משתמש מקצוען
ממליצה על כולם ביחד - להיות לאם, לראות את הנולד, ליד ד’ ובשעה טובה. אני קראתי את כולם וכשבאתי לקורס היא לא חידשה לי דבר. כל ספר יש לו את היחודיות שלו ומה שלא כתוב באחד כתוב בשני.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה