דרוש מידע איזה מכונת תפירה מומלץ לקנות? ברנינה / ינומה / יוקי/ אחר

• פותח הנושא YD YD
  • פורסם בתאריך

אחות יהודייה

משתמש פעיל
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לי יש אוברלוק של יוקי.
מצוין מצוין מצוין.....
אבל לא התנסיתי בברנינה.

zpr

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
לתפירה מאסיבית ברנינה/ פאף
פאף הוציאו בשנים האחרונות דגם ביתי מומלץ מאוד (בעבר היה בעיקר תעשייתיות)

shubi

משתמש חדש
אני עדיין לא קניתי... השאלה איזה דגם עדיף ביוקי יש את הדגם הזה (114D) ויש את הדגם הזה (654DE) או את זה (644D)
מה עדיף? ולאיזה מהם יש השחלה אוטומטית?
(יש גם את הדגם MO50E שנמכר די זול כאן.. יש לזה השחלה אוטומטית?

MOZ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לי יש D114 -השחלה אוטומטית
בעבר היה מיוצר לברנינה ולאחר 7 שנים יוקי יכלו למכור את אותה מכונה עם פטנט השחלה אוטומטית תחת השם יוקי
(משחק של כיסוי פלסטיק)
אני אישית ממליצה מאוד על יוקי אלא אם כן חשוב לך מותג
דגם 353 של יוקי ביתית הכי מומלצת!
אם יש לכם שאלה אני כאן להסביר מוכרת מכונות תפירה ומעבירה קורסים

shubi

משתמש חדש
לי יש D114 -השחלה אוטומטית
בעבר היה מיוצר לברנינה ולאחר 7 שנים יוקי יכלו למכור את אותה מכונה עם פטנט השחלה אוטומטית תחת השם יוקי
(משחק של כיסוי פלסטיק)
אני אישית ממליצה מאוד על יוקי אלא אם כן חשוב לך מותג
דגם 353 של יוקי ביתית הכי מומלצת!
אם יש לכם שאלה אני כאן להסביר מוכרת מכונות תפירה ומעבירה קורסים
ומה עם הדגמים האחרים?

haidi

משתמש חדש
היי מחפשת לקנות יד 2 מכונת תפירה של חברת ברנינה

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
היי מחפשת לקנות יד 2 מכונת תפירה של חברת ברנינה
יש לי אותה
1724081942646.png

היתה בשימוש 3 פעמים בלבד שניסיתי ללמוד
עד שהתייאשתי
מוכרת ב1200

ציוץ לשבח

משתמש פעיל
אני זכיתי עכשיו באיזו הגרלה במכונת תפירה חדשה ואין לי צורך בזה.
מחכה לראות מה החברה והדגם בשביל לדעת בכמה למכור..

נערך לאחרונה ב:

דומינו!

מתאימים כשרון למקצוע
מנוי פרימיום
יש לך מכונת ברנינה ישנה מאד שעומדת לך בבית בלי שימוש??

אשמח לקנות אותה ממך,

אך חושב לי שזו תהיה מכונה מהדגמים הישנים בלבד,

חי 523

משתמש פעיל
היה לנו גרייצנר ואחרי 13 שנה פתאום המנוע מת
האופציות הם לתקן 1100 \
סובינה ב1650 אחרי הנחה גדולה
ינומה ב2000/2600
מה ממליצים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה