דרוש מידע איזה מייבש כביסה לקנות? מנסיון אישי!

שמעון גוטליב

משתמש מקצוען
עם צינור
ראיתי אשכולות אחרים ולא מצאתי מה שאני צריך לכן לכתוב מהנסיון שלכם
סקר איזה מייבש כביסה יש לכם והאם אתם מרוצים
עושה רעש \ לוקח הרבה שעות מדי \ לוקח די הרבה כסף \ מתקללקל מהר ...

ימד

משתמש מקצוען
אני גם מחפשת
הציעו לי היום או זנוסי או בלומברג 8 קילו
עד עכשיו היה לי אלקטרלוקס.
ממש ממש נהניתי ממנו. הוא נשבר במעבר דירה לצערי.....

shani123

משתמש מקצוען
לנו הציעו
מייבש כביסה 7 ק"ג Blomberg בלומברג PZ170TGA
מישהו מכיר?

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
זנוסי ואלקטרולוקס זה אותה חברה.
יש לנו כבר 12 שנה מייבש עם צינור שלהם וסוס עבודה.

שמעון גוטליב

משתמש מקצוען
ומה עם מייבש כביסה T75175AV
ראיתי שיש ממליצים על זה מוכר אצלכם ?
ואיך קוראים לזה בעברית ?
ואם אפשר לסמוך על החנות מייבש כביסה AEG T75175AV

7 ק"ג עם חיישני לחות
שיטת פעולה:צינור פליטה
דירוג אנרגטי:C
ייבוש ע"י חיישנים - עם חיישני ייבוש אוטומטיים ותוכניות לכל סוגי הבדים .
הניחו למייבש לסייע לכם לגהץ בקלות .
טיימר השהיה עד 20 שעות .

1703103634400.png

שמעון גוטליב

משתמש מקצוען
נראה לי שהקנה את זה

מיבש-זנוסי-8-קילו-עם-צינור-תוף-נרוסטה
זנוסי קיבול תק"ג כמות 8 ק"ג ייבוש
שיטת ייבוש צינור פליטה חיישני לחות חיישנים כולל הספקוואט-וואטדירוג אנרגטיציון
הדירוגC מידות עומק 62.5 ס"מ גובה 79.5 ס"מ רוחב60
1703108221178.png

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
נראה לי שהקנה את זה

מיבש-זנוסי-8-קילו-עם-צינור-תוף-נרוסטה
זנוסי קיבול תק"ג כמות 8 ק"ג ייבוש
שיטת ייבוש צינור פליטה חיישני לחות חיישנים כולל הספקוואט-וואטדירוג אנרגטיציון
הדירוגC מידות עומק 62.5 ס"מ גובה 79.5 ס"מ רוחב60
צפה בקובץ המצורף 1529699
נראה טוב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה