מידע שימושי איזה טינקו מתאים לך?

TINECO

• • טינקו ישראל • • UNICO ~ היבואן הרשמי
מנוי פרימיום
@TINECO
תודה על ההיענות שלך!
אני מרגישה שהניקוי של המכשיר עצמו לא מספיק עבור ריח נעים, הרבה פעמים יש ריח לא טוב למברשות גם אחרי ניקוי של המכשיר.
איך ניתן לנקות את המברשות?
האם אפשר לשים אותם במכונת כביסה?
ראשית להקפיד כל יום אחרי הנקיון להוציא את המברשת והפילטר לאוורור וייבוש .
ניתן גם לשטוף מתחת לברז בנוסף ולשפשף במים והשאיר לייבושר באווייר.
לבכביסה זה יכול לגרום לו לעיוות.

בנוסף הדגמים עם טכנולוגיית הפלאש דריי פותרת את עניין הניקוי

TINECO

מנוי פרימיום
מצטרפת לנושא הריח אני משתמשת עם החומר של טינקו אבל לא יוצא לי ריח של שטיפה.
וגם המברשת שאני מתחזקת אותה היטב לא מריחה טוב מאד מהר.
יש מה לעשות?
באיזה חומרים אפשר עוד להשתמש לא מתחברת כל כך לחומר הרשמי.?
להקפיד לאוורר כל יום אחרי השימוש של סוף יום. וניתן לנקות ולשפשף מתחת לברז ולהשאיר לייבוש באוויר .
לגבי חומרים מקווים שבקרוב יהיו חומרים נוספים שהיצרן מאשר עם ריחות חזקים יותר.
היתרון של חומרי טינקו זה בין היתר האקטיביות של החומר ולא סתם מפיץ ריח

TINECO

מנוי פרימיום
@TINECO בפלאש דריי אין צורך בשום ניקוי חוץ ממה שהמכשיר עושה בעצמו?
בגדול נכון. הפלאש דריי מנקה באופן מושלם וסוחט את המברשת.
תמיד מומלץ מעת לעת לאוורר כמו כל דבר

נערך לאחרונה ב:

TINECO

מנוי פרימיום
בשאר החנויות בבני ברק מתי יגיע?
אין לי תשובה לעניין. יש דגמים שניתן לרכוש רק ברשותות מסוימות.
בכל מקרה באתר טינקו ישראל היבואן הרישמי ניתן לקבל מידע על כלל הדגמים שיש בישראל

TINECO

מנוי פרימיום
אני מעוניינת לרכוש את הדגם הטוב ביותר
איך אדע מה הכי טוב בשבילי
ואיפה אפשר לקנות במחיר טוב בירושלים?
א. האם השימוש המתוכנן בו הוא יומיומי
ב. האם זה בית פעיל עם ילדים
ג. תקציב

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה