איזה חוף נפרד הכי מומלץ

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מירי .ר.

משתמש צעיר
לכל חוף יש את החיסרון שלו...
הרצליה גובה הים מאדדד נמוך....
ראשון לציון הוא פצצה!!!! גם גדול וגם ריק מאדם רק שהכניסה לשם היא דרך החוף המעורב...{לפני כמה שבועות שהייתי שם נראה לי שאמרו שזה בגלל שיפוץ, אולי כבר הכניסה רגילה. כדאי לבדוק...}
בת ים אמרו לי שהוא מאד מלוכלך והנגישות שם לא משהו {המון מדרגות...} - לא הייתי שם....
בהנאה!!!

מ.א.ק.

משתמש מקצוען

השמחה שבשמחה

משתמש מקצוען

אגוז מלך

משתמש פעיל
אשקלון חוף מושלם!!!
אחרי כל המקומות - בת ים, הרצליה, שרתון, אשדוד ראשל",
הגעתי לאשקלון ונדהמתי:,
נקי ברמות, ריק מאדם,
מלתחות מסודרות,
פשוט כיף,
ממליצה לכולם!

מבקשים גאולה

משתמש חדש
חברים!
אם אתם מתכננים לנסוע לחופים נפרדים מרוחקים,
כדאי מאוד לבדוק מראש אם המים כשירים לרחצה, יש הרבה פעמים שסוגרים את החופים עקב זיהום במים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה