דרוש מידע איזה חולצה לובשים עם גבס ביד?

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
כן, ויש גם אפשרות של ליבית עם קרדיגן
תודה. זה ממש לא הסגנון שלי, אבל כנראה שאסתדר עם זה לכמה חודשים.
קבעתי עם בעלת חנות בגדים מקומית שהיא תפתח במיוחד בשבילי כדי שבעלי יוכל לעזור לי עם המדידות. מקווה למצוא שם משהו שעובד.

ברכתי

משתמש פעיל
רפואה שלמה לשבר!!!
מנסיון עצה טובה להחלמה מהירה- בדוק ומנוסה
לקחת ביצה לשטוף אותה טוב ויבש בנייר סופג
להכניס לכוס לשפוך מעליה מיץ מלימון, להכניס למקרר לכמה ימים
כל הסידן של הביצה יורד לתחתית הכוס
זה הסידן האמיתי!!! בונה את העצמות, ממש בונה
בכל ויטמינים וכדו' יש משהו מהסידן הזה...
זה לוקח כמה ימים עד שהקליפה הופכת לחול לבן-סידן
לאכול את הסידן, כפית או כף יחד עם לבן וכדו' כל יום
מחולל פלאים ממש
את נשארת עם שקית ביצה שאפשר להשתמש בה
הסידן הוא רק החול הלבן שיורד לתחתית הכוס
רפואה שלימה במהרה!!!

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
אחרי שעה מתסכלת מאוד בחנות (החולצות היחידות שעלו על הגבס היו גדולות עלי בכמה מידות וגם את אלה לא הצלחתי לשים לבד), בעלת החנות התקשרה לתופרת שלה ובקשה ממנה להגיע כדי למצוא פתרון. ב"ה היא מצאה פתרון די מהר. בחרתי כמה חולצות בסיס ועליוניות במידה שלי והיא גזרה אותם בצד מתחת לשרוול עד למטה. היא תוסיף לי סקוטשים (ניסינו רוכסן אבל לא הצלחתי לסגור אותו עם יד אחת) ותביא לי אותם עד הבית עוד הערב. מקווה שאני אסתדר עם זה.
.

עד מתי

משתמש מקצוען
אחרי שעה מתסכלת מאוד בחנות (החולצות היחידות שעלו על הגבס היו גדולות עלי בכמה מידות וגם את אלה לא הצלחתי לשים לבד), בעלת החנות התקשרה לתופרת שלה ובקשה ממנה להגיע כדי למצוא פתרון. ב"ה היא מצאה פתרון די מהר. בחרתי כמה חולצות בסיס ועליוניות במידה שלי והיא גזרה אותם בצד מתחת לשרוול עד למטה. היא תוסיף לי סקוטשים (ניסינו רוכסן אבל לא הצלחתי לסגור אותו עם יד אחת) ותביא לי אותם עד הבית עוד הערב. מקווה שאני אסתדר עם זה.
.
נשמע פתרון מעולה
נראה שב"ה נפלת למוכרת אדיבה

בהצלחה ורפואה שלמה

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
נשמע פתרון מעולה
נראה שב"ה נפלת למוכרת אדיבה

בהצלחה ורפואה שלמה
נכון, הייתי במצב כ"כ מעורר רחמים אחרי כל המדידות האלה שהיא החליטה שאני לא יוצאת משם בלי שימצאו דרך לעזור לי. נמשיך לקנות אצלה בל"נ.

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
החולצות הגיעו ואיתם ארוחת ערב למשפחה ושוקולד בשבילי. :)
היא צריכה לשחרר חולצה אחת שעדיין לחצה לי מדי על הגבס ועוד אחת מטעמי צניעות אבל הצלחתי ללבוש את כולם לבד ב"ה.
אה, והיא החליטה שהיא עושה לי טיפול רגשי כדי לעבור את הטראומה של התאונה. :LOL: (אני לא בטראומה אבל היא החליטה שזה בלתי אפשרי.)
תודה על כל העצות!

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
החולצות הגיעו ואיתם ארוחת ערב למשפחה ושוקולד בשבילי. :)
היא צריכה לשחרר חולצה אחת שעדיין לחצה לי מדי על הגבס ועוד אחת מטעמי צניעות אבל הצלחתי ללבוש את כולם לבד ב"ה.
אה, והיא החליטה שהיא עושה לי טיפול רגשי כדי לעבור את הטראומה של התאונה. :LOL: (אני לא בטראומה אבל היא החליטה שזה בלתי אפשרי.)
תודה על כל העצות!
איזה אנשים טובים יש בעולם!
מרגש לשמוע, תודה ששיתפת
ורפואה שלמה!

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
@אם הבנים שמחה! אולי תספרי איזה חנות? מגיע להם שיפרסמו כזה סיפור עליהם
חנות קטנה בצפון. באמת מגיע להם אבל לכתוב את השם כאן זה כמעט כמו לכתוב את השם שלי. (כאילו לא חשפתי פה יותר מדי בשבועות האחרונים...)
מי שגרה בצפון ומעוניינת בפרטים מוזמנת לשלוח לי הודעה פרטית.

אסתושי

משתמש מקצוען
חנות קטנה בצפון. באמת מגיע להם אבל לכתוב את השם כאן זה כמעט כמו לכתוב את השם שלי. (כאילו לא חשפתי פה יותר מדי בשבועות האחרונים...)
מי שגרה בצפון ומעוניינת בפרטים מוזמנת לשלוח לי הודעה פרטית.
אין לי הודעות פרטיות

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
ועכשיו שסוף סוף מצאתי מה ללבוש, האורטופד הודיע לי היום שיש סיכוי שיקצרו לי את הגבס. לא מתלוננת. :)
בישיבת צוות היום היה דיון בין שלושה אורטופדים לגבי השבר הקטן בפרק כף היד, ושני אורטופדים חושבים שיש שבר אבל השלישי לא. הוא אמר שמאוד נדיר לשבור את היד בשלושה המקומות האלה ביחד, גם בנפילה מגובה כמו שהיה לי.
הוא הזמין אותי לCT ויכול להיות שיוכלו להחליף לי את הגבס. תתפללו.

ניחוחות

משתמש מקצוען
עכשיו שסוף סוף מצאתי מה ללבוש, האורטופד הודיע לי היום שיש סיכוי שיקצרו לי את הגבס. לא מתלוננת. :)
בישיבת צוות היום היה דיון בין שלושה אורטופדים לגבי השבר הקטן בפרק כף היד, ושני אורטופדים חושבים שיש שבר אבל השלישי לא. הוא אמר שמאוד נדיר לשבור את היד בשלושה המקומות האלה ביחד, גם בנפילה מגובה כמו שהיה לי.
הוא הזמין אותי לCT ויכול להיות שיוכלו להחליף לי את הגבס. תתפללו
מתפללת בשבילך שיחליפו ואולי יחליטו להסיר לגמרי - העיקר רפואה שלמה
והרבה כוח,
לאחרונה נתת כאן הרבה כוח והשראה בפרום, אז שה’ ישלח המון בריאות כוח ושמחה.

מה שאני

משתמש מקצוען
ועכשיו שסוף סוף מצאתי מה ללבוש, האורטופד הודיע לי היום שיש סיכוי שיקצרו לי את הגבס. לא מתלוננת. :)
הוא הזמין אותי לCT ויכול להיות שיוכלו להחליף לי את הגבס. תתפללו.
לא רוצה לצער אבל גם אם יקצרו כנראה זה רק את כף היד ולא את הכתף כך שהבעיה של הבגדים תשאר
אבל בכל מקרה תשאלי אותו שוב על גבס פלסתיק זה שווה כל שקל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה