דרוש מידע איזה חולצה לובשים עם גבס ביד?

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
עברתי תאונה קלה ויש לי גבס מהכתף עד כף היד.
אין לי כמעט תנועה של הכתף.
איזה חולצה אפשר ללבוש?
בינתיים הצלחתי לשים רק את הקפוצ'ון של הבן שלי כי הוא רחב עלי אבל אני לא יכולה לצאת מהבית ככה.
אשמח לרעיונות.

עד מתי

משתמש מקצוען
עברתי תאונה קלה ויש לי גבס מהכתף עד כף היד.
אין לי כמעט תנועה של הכתף.
איזה חולצה אפשר ללבוש?
בינתיים הצלחתי לשים רק את הקפוצ'ון של הבן שלי כי הוא רחב עלי אבל אני לא יכולה לצאת מהבית ככה.
אשמח לרעיונות.
קודם כל רפואה שלמה והחלמה מהירה
שהבת שלי היתה עם גבס לקחנו חולצות ישנות וגזרנו חצי שרוול והתחלנו להלביש את החולצה מהשרוול הגזור - פתח רחב מאד, דרך הגבס ואז הכנסנו ראש ויד שניה
מקווה שהבנת...
יכול להיות שצריך לזה עזרה של משהו נוסף.

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
קודם כל רפואה שלמה והחלמה מהירה
שהבת שלי היתה עם גבס לקחנו חולצות ישנות וגזרנו חצי שרוול והתחלנו להלביש את החולצה מהשרוול הגזור - פתח רחב מאד, דרך הגבס ואז הכנסנו ראש ויד שניה
מקווה שהבנת...
יכול להיות שצריך לזה עזרה של משהו נוסף.
איפה בדיוק גזרתם? קיצרתם את השרוול?

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
כן
עשינו את זה בחולצות ישנות
אפשר גם לקחת חולצה עם שרוול רחב ולהלביש באותה דרך
תודה. ניסיתי עם שרוול רחב אבל אין לי מספיק תנועה של היד כדי לשים את השרוול השני.
כרגע בעלי עוזר לי אבל בהמשך אני אצטרך להסתדר לבד. (בית של בנים ב"ה)
אני אהיה עם הגבס לתקופה די ארוכה.

הכי הכי

משתמש סופר מקצוען
חולצות בסיס ללא שרוול או לגזור את השרוול לכל האורך
ואז עליו עליונית עם שרוולים רחבים

גם אני שברתי את היד לפני כמה זמן
אם את רוצה אני יכולה להעביר את החולצות ואת העליוניות שאין לי שימוש בהם

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
חולצות בסיס ללא שרוול או לגזור את השרוול לכל האורך
ואז עליו עליונית עם שרוולים רחבים

גם אני שברתי את היד לפני כמה זמן
אם את רוצה אני יכולה להעביר את החולצות ואת העליוניות שאין לי שימוש בהם
תודה רבה!
הגבס מדי עבה בכתף אז אני לא מצליחה לשים חולצת בסיס, גם בלי שרוול.

מה שאני

משתמש מקצוען
הגבס מדי עבה בכתף אז אני לא מצליחה לשים חולצת בסיס, גם בלי שרוול.
אולי כדאי לנסות להחליף לגבס פלסתיק שהוא יותר דק בד"כ מלבד היתרון הכללי שלו שהוא יותר קל (שבמקרה שלך עם כזה גבס גדול זה משמעותי) ושניתן להתקלח איתו
וגם לשאול אורטופד לפעמים לאחר כמה זמן שהשבר מתחיל להתאחות ניתן לקצר את הגבס

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
אולי כדאי לנסות להחליף לגבס פלסתיק שהוא יותר דק בד"כ מלבד היתרון הכללי שלו שהוא יותר קל (שבמקרה שלך עם כזה גבס גדול זה משמעותי) ושניתן להתקלח איתו
וגם לשאול אורטופד לפעמים לאחר כמה זמן שהשבר מתחיל להתאחות ניתן לקצר את הגבס
האורטופד אמר שבמקרה שלי א"א גבס דק יותר. וגם לא נראה לי שאפשר לקצר את הגבס כי יש לי שבר אחד בכתף ועוד אחד במרפק ואחד קטן בפרק כף היד. (שברתי גם שתי צלעות... ב"ה שאין גבס לצלעות.)

מה שאני

משתמש מקצוען
האורטופד אמר שבמקרה שלי א"א גבס דק יותר. וגם לא נראה לי שאפשר לקצר את הגבס כי יש לי שבר אחד בכתף ועוד אחד במרפק ואחד קטן בפרק כף היד. (שברתי גם שתי צלעות... ב"ה שאין גבס לצלעות.)
שיהיה לך רפואה שלמה נשמע עצוב וקשה תחזיקי מעמד

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
חלצת בסיס רק ראש, או צווארון (בלי שרוולים)
ואז קרדיגן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה