איזו המצאה להקל על החיים

מצב
הנושא נעול.

ks

משתמש מקצוען
מוצצים וכן בקבוקים עם שבב GPS או משהו דומה לאתר באמצע הלילה
צריך לוח במרכז הבית שמגיע עם כמה מדבקות שניתן להדביק על כל פריט שימושי שמחפשים הרבה (שלטים, מפתחות, בקבוקים ומוצצים כנ"ל, נעליים של פעוטות בדירות גדולות... {הוא מידי בשקט איפה הוא מארגן עכשיו מהפכה?..})
לא נראה לי שאפשר להשתמש בGPS בתוך דירה (גם קליטה גם הטווח מרחק) אבל אם כן יש איזו שהיא טכנולוגיה שיכולה למפות את הדירה ולהציג סמל לכל פריט על המפה בצג - זה כמובן הכי נח.
אם לא, אפילו לחצן לכל פריט עם צפצוף (שניתן להגדיר עוצמה ולא יעיר את כל בני הבית בלילה) כמו בתושבת של הטלפון האלחוטי יכול להיות יעיל.

אם אתם מיצרים כזה תשלחו לי אחד... תודה.

פרוגיוזרית

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
צריך לוח במרכז הבית שמגיע עם כמה מדבקות שניתן להדביק על כל פריט שימושי שמחפשים הרבה (שלטים, מפתחות, בקבוקים ומוצצים כנ"ל, נעליים של פעוטות בדירות גדולות... {הוא מידי בשקט איפה הוא מארגן עכשיו מהפכה?..})
לא נראה לי שאפשר להשתמש בGPS בתוך דירה (גם קליטה גם הטווח מרחק) אבל אם כן יש טכנולוגיה שיכולה למפות את הדירה ולהציג סמל לכל פריט על המפה בצג זה כמובן הכי נח.
אם לא, אפילו לחצן לכל פריט עם צפצוף (שניתן להגדיר עוצמה ולא יעיר את כל בני הבית בלילה) כמו בתושבת של הטלפון האלחוטי יכול להיות יעיל.

אם אתם מיצרים כזה תשלחו לי אחד... תודה.
https://he.aliexpress.com/item/Wire...-aeba-4985-8310-db2d9591758f&rmStoreLevelAB=3

שרית ו

משתמש מקצוען
בחול נראה לי קיים כזה דבר שהזמזם בכניסה סורק את העגלה ואין צורך להעביר פריט פריט,לדעתי זה עוד יקרה,עיין ערך קופה עצמאית-רעיון גאוני שאהבתי מאד ואני משתמשת רק בקופה הזו
באחד הסניפים של אושר עד בתל אביב יש משקל וזה עובד עם אפליקציה

לא ניסיתי אבל שמעתי שעובד מעולה

פרוגיוזרית

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
הי, לא עלה בדעתי לחפש!
אמנם הכפתורים מגושמים קצת אבל... תודה!
כבר מזמן חשבתי על הרעיון שהצעת, ואז ניסיתי לבדוק אם הוא כבר קיים.
שמתי בלינק את מה שעלה ראשון בתוצאות החיפוש - אבל זה לא מוצר יחיד. בחיפוש שני אני רואה שיש גם קטנים יותר.
לא כולם על אותה הטכנולוגיה - יש כאלו מבוססי GPS בשביל למצוא חיות מחמד וכדומה. יש כאלה מבוססי בלוטוס ויש כאלה מבוססי WIFI.
אין לי כמובן מושג על האיכות :)

• תודה
Reactions: ks

החיים תותים

משתמש מקצוען
חריץ קרוב לרצפה ששואב את ערימת הליכלוך שטיטאנו בלי שישאר פס דקיק של אבק שלא מצליח לעלות על הכף אשפה (כמו שואב אבק).

כמו שיש מנורות בתקרה, שיהיה רמקולים בנויים בתקרה של כל חדר בצורה יפה, שיוכלו לשמוע מוזיקה ברחבי הבית, הרצאות או נעימות רקע באופן אחיד

פונפונית אדומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

פונפונית אדומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני כל הזמן מחכה שיצאו "כדורי שינה"-
כדור שווה ערך לשעת שינה, כדור שווה ערך ל 5 שעות שינה, כדור שווה ערך ל 12 שעות שינה. אחחחחחח תענוג.
לא יהיה ביקוש ל-1 ו-5 שעות שינה.
ישר יקחו 12. ואפילו 2 גלולות... שיהיה 24...
;):eek::p

פרוגיוזרית

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
כמו שיש מנורות בתקרה, שיהיה רמקולים בנויים בתקרה של כל חדר בצורה יפה, שיוכלו לשמוע מוזיקה ברחבי הבית, הרצאות או נעימות רקע באופן אחיד
מכירה בית שיש רמקולים בתקרה, בתוך גבס.

פרוגיוזרית

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

פרוגיוזרית

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

nechami21

משתמש מקצוען
כבר המציאו פשוט את הכל...
תודה על הקישור. אך התוקף של רישום הפטנט פג (רשום בסוף הקישור שצרפת)
לכן הוא פתוח לקהל הרחב.........

בעידן של הובר בורד, לפעמים מתחשק לי למצוא דרך להצמיד את ההובר בורד לעגלה...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה