מידע שימושי איזה אוזניות כפתור (בלוטוס) אתם ממליצים?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

זהו שמי!

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בסביבות ה200 - 400 שח.
שיהיה טוב גם לשיחות וגם למוזיקה ועם בטריה ארוכה.
תודה רבה.

ספרינגית

משתמש מקצוען
גם אני ממש אשמח להמלצות. אם אני כבר קונה שיהיה משהו איכותי באמת שמתאים גם לנגן וגם לנייד
ושישמעו אותי פיקס
יש לי מצב כרגע גם לקנות באמזון

חנישכטר

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני גם מחפשת
אבל לקנות פה בארץ
סביבות 300-400 ש״ח
משהו איכותי - מותג מוכר

אשמח לקישור למשהו איכותי
תודה רבה

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
קניתי בעבר כמה סיניים (גם יקרים, 70$), שוות לפח!
קניתי עכשיו את של אמזון (הדור השני), 100$ + 15$ אחריות מקיפה לשנתיים (אחרי המפח נפש שחוויתי).
אבל נכון, אין משלוח לארץ...
בינתיים נהנה מהם בצורה יוצאת מהכלל, עם סינון רעשים שעובד יופי יופי (לא היה לי ניסיון בעבר עם סינון רעשים אקטיבי), לא ניסיתי איתם שיחות (הגם שיש שיאמרו שהם עובדות גם לשיחות), להם אני משתמש בפלטרוניקס V3200 (היה בעבר V5200 אבל היא יחסית כבדה ועדינה).

9762

משתמש רשום
לאחר סקר שוק מעמיק ומנסיון אלו (האוזניות שבקישור הראשון) מעולות וסופר נוחות עם המון בקורות מעולות סוללה מאוד חזקה נגד מים מים ואבק עם המון פונקציות שמושיות אחריות שנתיים עכשיו במחיר מבצע שטרם היה כמותו כאן בקישור
יש את הדגם הקודם של חברה זו אבל גדולות יותר וסוללה לא כ"כ חזקה כמו הדגם הנוכחי גם עליהם יש מבצע טוב מאוד כאן בקישור https://www.bigdeal.co.il/Default.aspx?CampaignId=70707
נ.ב. יש לציין שלרוב האוזניות בסגנון זה (כוונתי לכלל החברות המובילות בתחום כמו בוש סוני אפל וסנסהיזר jbl וכדו') כדי להפיק מהם את המרב יש להגדיר אותם באפליקציה הנתמכת רק רק בטלפונים חכמים כך שלטלפונים כשרים זה קצת בעיה אמנם אפשר להגדיר אותם פעם אחת ומאז הם שומרות על הגדרתן (המלצתי לבדוק כל דגם ספציפי)
בהצלחה
מקווה שעזרתי

נערך לאחרונה ב:

ספרינגית

משתמש מקצוען
לאחר סקר שוק מעמיק ומנסיון אלו (האוזניות שבקישור הראשון) מעולות וסופר נוחות עם המון בקורות מעולות סוללה מאוד חזקה נגד מים מים ואבק עם המון פונקציות שמושיות אחריות שנתיים עכשיו במחיר מבצע שטרם היה כמותו כאן בקישור
יש את הדגם הקודם של חברה זו אבל גדולות יותר וסוללה לא כ"כ חזקה כמו הדגם הנוכחי גם עליהם יש מבצע טוב מאוד כאן בקישור https://www.bigdeal.co.il/Default.aspx?CampaignId=70707
נ.ב. יש לציין שלרוב האוזניות בסגנון זה (כוונתי לכלל החברות המובילות בתחום כמו בוש סוני אפל וסנסהיזר וכדו') כדי להפיק מהם את המרב יש להגדיר אותם באפליקציה הנתמכת רק רק בטלפונים חכמים כך שלטלפונים כשרים זה קצת בעיה אמנם אפשר להגדיר אותם פעם אחת ומאז הם שומרות על הגדרתן
בהצלחה
מקווה שעזרתי
550 ש"ח
לא התכוונתי עד כדי כך....
יש המלצות למשהו שמחליר הגיוני יותר?

9762

משתמש רשום
550 ש"ח
לא התכוונתי עד כדי כך....
יש המלצות למשהו שמחליר הגיוני יותר?
האמת שמחיר ממש עכשיו עלה אבל מצאתי בעוד מקום שהוא זול כמו שהיה לפני שעה שם בבקשה
https://www.payngo.co.il/256474.html?gclid=Jabra Elite 75t True מהנסיון שלי זה מחיר זמני הוא יכול בכל רגע לעלות ואם גם זה יקר אז יש את הדגם השני בקישור הנ"ל הוא גם מאוד מומלץ ומחיר ממש זול.

נערך לאחרונה ב:

ספרינגית

משתמש מקצוען
האמת שמחיר ממש עכשיו עלה אבל מצאתי בעוד מקום שהוא זול כמו שהיה לפני שעה שם בבקשה
https://www.payngo.co.il/256474.html?gclid=Jabra Elite 75t True מהנסיון שלי זה מחיר זמני הוא יכול בכל רגע לעלות ואם גם זה יקר אז יש את הדגם השני בקישור הנ"ל הוא גם מאוד מומלץ ומחיר ממש זול.

קודם כל תודה
מכיון שאני ממש לא מבינה בזה אשמח להבהרה
אני רואה פרסומים על אוזניות בלוטוס ב100-150 ש"ח. זה לא שווה כלום???
זה המחיר שחשבתי לשלם...

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
JBL נחשבות טובות בסאונד, לא יודע כמה באזניות נטולות חוטים וכו', צריך קצת להפריד את ההילה סביבם...
אני יודע על מוצרים שלהם שהרבה לא מרוצים מהם כ"כ.

המליצו פה על זה JABRA, היא צברה לעצמה שם גדול בתחום, נסו לחפש כאן (לא מתמצא בדגמים):

ספרינגית

משתמש מקצוען
@תלמידים- תודה מיוחדת...
@חנישכטר
@זהו שמי!
@שטח סגור
@9762

באתי לעדכן שהזמנתי אכן אוזניה של JABRA
מחוסר זמן פשוט לא התעמקתי בדגמים ובטעות הזמנתי אפילו מחודש...
עלה לי 20 דולר שלמים ובעברית משהו כמו 65 ש"ח
תקשיבו - מעולה!!!
נח על האוזן
אני שומעת טוב וגם שומעים אותי טוב.
וברוך ה' בלי להוציא 500 ש"ח שלא עלה בדעתי להוציא אותם...
(jabra mini
ote15 )

9762

משתמש רשום
@תלמידים- תודה מיוחדת...
@חנישכטר
@זהו שמי!
@שטח סגור
@9762

באתי לעדכן שהזמנתי אכן אוזניה של JABRA
מחוסר זמן פשוט לא התעמקתי בדגמים ובטעות הזמנתי אפילו מחודש...
עלה לי 20 דולר שלמים ובעברית משהו כמו 65 ש"ח
תקשיבו - מעולה!!!
נח על האוזן
אני שומעת טוב וגם שומעים אותי טוב.
וברוך ה' בלי להוציא 500 ש"ח שלא עלה בדעתי להוציא אותם...
(jabra mini
ote15 )
קודם תתחדשי
דבר נוסף חשוב להדגיש כדי לא לטעות מה שאת רכשת זו אוזניה אחת שמיועדת לשיחות טלפון בלבד, ובארץ היא כלל לא משווקת, מה שאני התכוונתי שעולה 500+ זה אוזניות שמיעודות בעיקר להאזנה למוסיקה סיגנון אחר (כפתור) ועם המון המון פונקציות שמושיות סוללה הרבה יותר חזקה וקייס טעינה שמספיק ל28 שעות, סאונד ברמה אחרת, וביטול רעשים אקטיבי, חיבור בו זמנית לכמה מכשירים, בלוטוס 5 ועוד, כמובן זה רק למי שנצרך לדברים אלו, לי יש כאלו והם מעולות.

456

משתמש פעיל

נכון שjbl ידועים בתור מוצרים עם סאונד מצוין,
אבל משום מה בכל האוזניות נטולות חוטים שלהם הם איכזבו בגדול,תפתחו כל אתר ותראו שהחוות דעת עליהם ממש ממש לא טובים ובוודאי שלא במחיר כזה,
לגבי שיחות אני לא יודע על מה להמליץ אם כי אני מאד מרוצה מהאוזניות של טרונסמרט דגם אוניקס אייס, שגם בסאונד של המוזיקה הם פשוט מצוינות אבל לגמרי,
אבל לגבי סאונד איכותי למוזיקה, אין על ה'אפולו בולד' של טרונסמרט, זה משהו שלא מהעולם הזה הסאונד שם הזוי אבל ברמה מטורפת, תבדקו בכל אתר של סקירות ובכל החוות דעת ותראו שאנשים טוענים שזה דבר שעוד לא היה בפרט שהמחיר שלהם הוא בערך 350 ש"ח יש להם 6 מיקרופונים כך שגם לשיחות הם אמורות להיות מצוינות וכן יש להם סינון רעשים אקטיבי,
אנשים שמבינים במוזיקה טוענים שיש שם איזה משהו לא מובן, כלומר שגם מי שחשב שיש לו אוזניות עם סף הסאונד ברגע שהוא שומע מוזיקה באוזניות הללו הוא לא מאמין למה שהוא שומע,
בקיצור אם אתם מעוניינים להוציא 350 ש"ח זה הדבר נסו ותיווכחו,
מצורף קישורים לסקירה וחוות דעת על האוזניות

https://www.youtube.com/watch?v=NwKCDveLFp4 - שווה לצפות בכל הסרטון בשביל להתרשם בצורה מלאה.

ספרינגית

משתמש מקצוען
נכון שjbl ידועים בתור מוצרים עם סאונד מצוין,
אבל משום מה בכל האוזניות נטולות חוטים שלהם הם איכזבו בגדול,תפתחו כל אתר ותראו שהחוות דעת עליהם ממש ממש לא טובים ובוודאי שלא במחיר כזה,
לגבי שיחות אני לא יודע על מה להמליץ אם כי אני מאד מרוצה מהאוזניות של טרונסמרט דגם אוניקס אייס, שגם בסאונד של המוזיקה הם פשוט מצוינות אבל לגמרי,
אבל לגבי סאונד איכותי למוזיקה, אין על ה'אפולו בולד' של טרונסמרט, זה משהו שלא מהעולם הזה הסאונד שם הזוי אבל ברמה מטורפת, תבדקו בכל אתר של סקירות ובכל החוות דעת ותראו שאנשים טוענים שזה דבר שעוד לא היה בפרט שהמחיר שלהם הוא בערך 350 ש"ח יש להם 6 מיקרופונים כך שגם לשיחות הם אמורות להיות מצוינות וכן יש להם סינון רעשים אקטיבי,
אנשים שמבינים במוזיקה טוענים שיש שם איזה משהו לא מובן, כלומר שגם מי שחשב שיש לו אוזניות עם סף הסאונד ברגע שהוא שומע מוזיקה באוזניות הללו הוא לא מאמין למה שהוא שומע,
בקיצור אם אתם מעוניינים להוציא 350 ש"ח זה הדבר נסו ותיווכחו,
מצורף קישורים לסקירה וחוות דעת על האוזניות

https://www.youtube.com/watch?v=NwKCDveLFp4 - שווה לצפות בכל הסרטון בשביל להתרשם בצורה מלאה.
נשמע מעולה
אני באמת עוד לא ניסיתי עם נגן. אבל גם בנגן המטרה היא פחות מוזיקה כך שהסאונד לא תופס. אבל כן איכות וחדות שמע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה