איור לשיר- 2- שיפוץ

סוניה קוטובסקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אוקי, איור לשיר 'כאב של לוחמים' של עידן עמדי אחרי שיפוץ.
תודה רבה לכל מי שהגיבו והאירו את עיני!
ישבתי וחשבתי הרבה ואולי הרבה מידי מה אני עושה עם האיור. הציק לי העומס.
בסופו של דבר החלטתי לוותר על כתב היד למרות שהוא תאם את הקונספט. השיקול המכריע היה בכך שהאיור נעשה בסגנון ידני, אין הרבה שטח ריק על הדף והכתב הידני לא תורם אלא רק יוצר עומס. לכן החלפתי אותו בפונט(חוץ משמו של המשורר ושמו של השיר). בבחירת הפונט, גם כן היה שיקול חשוב. בחרתי בפונט הזה דווקא, בגלל שיש בו משהו פשוט שמזכיר לי פונט של מכונת כתיבה, עדין ואותנטי יותר מפונטים אחרים.
אשמח לשמוע איך האיור נראה עכשיו. מה אומרים?

קבצים מצורפים

• 2.jpg
    2.jpg
    KB 264.5 · צפיות: 27

מיכל.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
וואו,מיוחד!!!

אני אהבתי יותר את האוירה של הכתב-יד, למרות שעכשיו זה באמת הרבה יותר ברור ונקי.

חני H

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הרבה יותר נקי בעיניים. הפונט באמת מתכתב עם זה מעולה.
שינית את הצבעים? נראה לי שהגרסה הקודמת יותר התאימה לאווירה של השיר...

סוניה קוטובסקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י חני H;2353480:
הרבה יותר נקי בעיניים. הפונט באמת מתכתב עם זה מעולה.
שינית את הצבעים? נראה לי שהגרסה הקודמת יותר התאימה לאווירה של השיר...

תודה רבה!
לא שיניתי את הצבעים, משום מה, הצבעים לא עלו כנכונים.

הינה- הצלחתי לעלות שוב, הפעם עם צבעים נכונים :)

ronitg

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הפונט הזה טוב בהרבה
נקי נעים ומתאים.

אוהבת איך את לוקחת ברצינות את העבודות שלך!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה