איור בתהליך

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

ברק09

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
כתמיד, אשמח לשמוע את דעתכם. ברכה והצלחה בכל!

קבצים מצורפים

• kid room.jpg
    1.1 MB · צפיות: 21

bhj

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא מבינה בציור, אבל מאד אהבתי, קו חלק וקליל!!

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
חוץ מזה שזה יפה:)
הציצית נראית כאילו היא בדרך ליפול
משהו בפרספקטיבה של הבורדר לא נכון וגם בחלק הקדמי של המיטה

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
חוץ מזה שזה יפה:)
הציצית נראית כאילו היא בדרך ליפול
משהו בפרספקטיבה של הבורדר לא נכון וגם בחלק הקדמי של המיטה

מרק

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
איזה חמוד!
אבל מה קרה לידיים שלו?

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מקסים,
ואם זה בתהליך, נוסף להארות קודמי, הייתי מגדילה קצת את אישוני העיניים.
הצלחה.

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אוי, איזה יופי!!!
אני כל כך אוהבת שהקונטור הוא לא שחור. אבל זה המון עבודה הקווים הצבעוניים, הלא כן?
איך אתה עושה את זה? שכבת קו בפוטושופ?
בכל מקרה זה פשוט נהדר ונעים לעין, הציור והצבע. ואיזו השקעה בפרטים! שימו לב לתמונה עם תיבת נח, ציור שלם בפני עצמו, לדגיג (דגיגה?) באקווריום עם הכסא נח... פשוט מתוק מתוק. והקערה השקופה... אהבתי מאד. מקצועי ביותר.
רק הילד, איך לומר, קווים נהדרים אבל פרצוף לא כל כך משכנע, האף והעיניים יוצרים קונוטציה של זקן, או כלבלב. משום מה.

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אוי, והקישוט בקיר למעלה.. איזה ח-מוד!

חמחם

משתמש מקצוען
מקצועי בהחלט.
האם הראש לא כ"כ בפופורציה? או שאולי רק נדמה לי?

hope

משתמש פעיל
מקסים!
התמונה פשוט משרה אוירה מרגיעה!!
משהו במבט העיניים של הילד הפריע לי וגם הפרופורציה של הידיים
הקערה של המים שקופה???

אלף

משתמש מקצוען
חמוד מאוד. המשקוף העליון של הדלת לא מקביל לקו של העיטור.

חזון

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
חמוד קליל וזורם.

לשידה הימינית חסר עומק/צד.

hym

משתמש חדש
אוירה קלילה ונעימה. קודם כל החלון מאחורי הילד בפרספקטיבה הפוכה (!!!) הצל של הילד צריך ליפול הצידה אם האור מגיע מהחלון. ואיפה הצל של יתר האלמנטים? הציור על הקיר יפה לכשעצמו אבל לא מתאים מבחינת עומס הפרטים לקלילות הכללית. יופיו של סגנון ה"קליפארט" הוא בפשטות שבו. שימו לב לגבול בין המזרון התחתון למה שמעליו-חבל שמטושטש. הכריות אמורות להיות מתחת המזרון העליון? חיסרון צל בצד השמיכה והמזרון הלבן בולט. בהצלחה!

אסתי הס

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
ציור מתוק. הקווים רכים, קלילים, מלאי חן ונעימים לעין.השילוב של הצבעים גם הוא מאד שליו ונעים.
אהבתי את האופן שבו ניכרת תנוחת הרגליים מבעד לשמיכה.
הייתי שמחה לדעת באיזו תכנה צוירה התמונה? האם צוירה ביד ועובדה במחשב? האם השתמשת בלוח ווקום?

ברק09

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י אסתי הס;351837:
ציור מתוק. הקווים רכים, קלילים, מלאי חן ונעימים לעין.השילוב של הצבעים גם הוא מאד שליו ונעים.
אהבתי את האופן שבו ניכרת תנוחת הרגליים מבעד לשמיכה.
הייתי שמחה לדעת באיזו תכנה צוירה התמונה? האם צוירה ביד ועובדה במחשב? האם השתמשת בלוח ווקום?

תודה רבה. אני מצייר ישירות למחשב עם לוח הוואקום וצובע בפוטושופ.

c kahn

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני לא מבין באיך עושים את זה, אבל זה פשוט מקסים.
הראש הגדול עושה את זה מאוד תמים וחמוד.

אבל כמובן, אם יורשה לי, הזוויות של המיטה\שידות\חלונות חסרים את התלת מימד של הציור.

חוצמזה, שיהיה בהצלחה רבה

אריאלה+

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
חמוד מאוד! אני מאוד אוהבת את הסגנון שלך! :)
כבר העירו על הבורדר ועל העניים אז רק נשאר לי להוסיף ששמתי לב שיש איזה קרן אור חלשה מהחלון על הילד. זה רעיון מצויין רק תעשה שיראו את זה יותר ברור. לדעתי את תחשיך את החדר טיפה וזה יראה מצויין.

אברוּמי

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
איזה יופי
חג לעינים

NLeibler

משתמש חדש
נכתב ע"י ברק09;351875:
תודה רבה. אני מצייר ישירות למחשב עם לוח הוואקום וצובע בפוטושופ.

את הקווים אתה מצייר במנגה, או בפוטושופ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה