מידע שימושי אטרקציות לנופשים בירושלים

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

המשרד שלנו

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מה שהייתי ממליצה מהכרות שלי עם הרבה מאוד גינות ולאחר ניסיון רב שנים בארגון מפגשים מהסוג הזה אולי תחשבו על גן העצמאות - מעלות: נעים, מתקנים כיפיים, שולחנות, ספסלים, קרוב למרכז אבל לא במרכז..., שרותים, דשא.
חסרונות: לא גדול בכלל ולכאורה בבין הזמנים מלא (אבל כמו כל מקום)
וכן למה לא לגן הפעמון - פארק ממש כיפי, גדול ויפה.
בסוגריים - גן סאקר המקום הכי מרווח והכי פחות דוחס של אנשים (בגלל גודלו) אבל נשמע שאתם לא רוצים...
נשמע לכאורה שאנחנו מארגנות מפגשים דומים:)
שנה שעברה היינו בגן סאקר, אמנם נהננו מאוד, אבל בכל אופן אם יש מקום עם פחות פריצות ומראות חילוניים, מחזי התעמלות וכו' - אז עדיף.
גן העצמאות זה ממש בתוך החילונים, לא?
וגן הפעמון, יש בו מתקנים? שולחנות וספסלים?

תודה מראש על העזרה...

TAKT

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
אם עיקר הענין הוא המפגש,
אני ממליץ דווקא ללכת למקום חרדי שיחסית ריק בתקופה זו,
דוגמה גן הסנהדרין
הרבה יותר היימש לדעתי.

BestMe

משתמש פעיל
יש פארק התפוח בבית שמש
בעיקרון אזור חילוני אבל לא עם הרבה פריצות
המון חרדים
פחות דשא
יותר חורשה עם עצים וספסלי קק"ל ומתקנים ממש שווים לילדים

BestMe

משתמש פעיל
המלצה בכללי
אפשר לראות תמונות על כל פארק בגוגל מפות
עכשיו אני נזכרת שיש שם גם דשא
לפי התמונות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה