דרוש מידע אחריות שלי??

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
על מי מוטלת חובת הדיווח באי תשלום השתתפות עצמית??

האם כל חברת ביטוח שאני הולך לעבור אליה יכולה לקבל את העבר הביטוחי או שאני צריך להביא מסמך כזה מחברת הביטוח הקודמת שלי?

מה עלות השתתפות עצמית בדרך כלל (ביטוח צד ג)

יש לכם המלצה על סוכנות ביטוח??

גאונה

משתמש מקצוען
על מי מוטלת חובת הדיווח באי תשלום השתתפות עצמית??
לא הבנתי את השאלה
בכל מקרה אתה אמור להביא מסמך של עבר ביטוחי, אבל יש להם אפשרות לבדוק עצמאית מה העבר, ואם היה תביעות ומתי.
עלות השתתפות עצמית בדרך כלל בין 1500-2500, תלוי בחברה ובתנאים.
יש כאלה שיתנו לך מחיר נמוך יותר, אבל השתתפות עצמית גבוהה יותר.
המלצה לסוכנות ביטוח, אישית מאוד נהנת מ'ליברה', זה בלי סוכן, הכל בקלות, גם בנוגע לתביעות, והמחירים הכי נמוך שיש, ואם מצאת יותר נמוך, הם משוים למה שמצאת, אפילו בלי לבקש הוכחה.
בהצלחה

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לא הבנתי את השאלה
בכל מקרה אתה אמור להביא מסמך של עבר ביטוחי, אבל יש להם אפשרות לבדוק עצמאית מה העבר, ואם היה תביעות ומתי.
עלות השתתפות עצמית בדרך כלל בין 1500-2500, תלוי בחברה ובתנאים.
יש כאלה שיתנו לך מחיר נמוך יותר, אבל השתתפות עצמית גבוהה יותר.
המלצה לסוכנות ביטוח, אישית מאוד נהנת מ'ליברה', זה בלי סוכן, הכל בקלות, גם בנוגע לתביעות, והמחירים הכי נמוך שיש, ואם מצאת יותר נמוך, הם משוים למה שמצאת, אפילו בלי לבקש הוכחה.
בהצלחה
ליברה זו חברת ביטוח או סוכנות?

לי גבו השתתפות עצמית באזור ה3000 על תאונה שבקושי עשתה נזק.....

גאונה

משתמש מקצוען
ליברה זו חברת ביטוח. לא צריך סוכן בשביל לעבוד איתה, הכל דרך האינטרנט והמייל.

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
שוב שאלה בנושא ביטוח
אם לא בקשו את העבר הביטוחי - למרות שהצהרתי על תביעה - זה אומר שהם בדקו לבד ומצאו נכון?

אולי מעניין אותך גם...