אז איך אתם רוצים שיקראו לספר הבא שלי?

• סה"כ מצביעים
    73
  • סקר זה ייסגר: .

הפקות ומשחק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הפקות ואירועים
טוב, אז אחרי שב"ה סימנו 50% עריכה ראשונית של 'נשק הימלטות', החלטתי שאני לא יכול להדחיק עוד, וחייב לדון עם חברי הקהילה הנכבדים על שם כבר מעכשיו...

הצעות חברי הקהילה יתקבלו בברכה.
איזה כיף, הוא אמור לצאת מתישהו?
רואה אותו בדיונים ומנחמת את עצמי שכנראה אקרא אותי מתישהו בשלמות (לא מסוגלת לקרוא בהמשכים) נראה ממש טוב.
נשמח אם תשתף מתי אמור לצאת...

אוראל סולטן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איזה כיף, הוא אמור לצאת מתישהו?
רואה אותו בדיונים ומנחמת את עצמי שכנראה אקרא אותי מתישהו בשלמות (לא מסוגלת לקרוא בהמשכים) נראה ממש טוב.
נשמח אם תשתף מתי אמור לצאת...
בעז"ה בל"נ מתוכנן לצאת באדר תשפ"ה (אבל רק ה' יודע מתי זה יקרה באמת...).

הפקות ומשחק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הפקות ואירועים
אגב, אם אתה מחפש עוד רעיונות לשמות, תבקש מג'מיני. הוא פשוט אלוף. תשלח לו את התקציר של הסיפור והוא שולח לך כמה הצעות מגניבות ממש!

אוראל סולטן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אגב, אם אתה מחפש עוד רעיונות לשמות, תבקש מג'מיני. הוא פשוט אלוף. תשלח לו את התקציר של הסיפור והוא שולח לך כמה הצעות מגניבות ממש!
מאיפה נראה לך שלקחתי את רוב השמות?... ;)

(דרך אגב, זה מצ'אט GPT עם מודל של לירון פיין, הוא בהרבה יותר מנוסה בכתיבה מג'מיני - ואני אומר את זה מניסיון...).

הפקות ומשחק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הפקות ואירועים
לא מכירה את זה, טוב לדעת.
אישית השתמשתי עם המון סוגי בינות, וג'מיני בינתיים הכי דייק לי. מעניין לנסות.

מ. י. פרצמן

סופרת ועורכת, מנהלת קהילת כתיבה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
הצבעתי ל"נשק הימלטות" ו"קללת הצבעים", היחידים שהיו מסקרנים אותי מספיק כדי להוריד את הספר מהמדף ולקרוא את הכריכה האחורית.
השאר אנאמיים מדי, לא הצליחו לסקרן אותי.
שתהיה הצלחה רבה! איזה כיף שמתקדמים לשלבי סיום!

יוסף יצחק פ.

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אני לא רוצה להישמע 'בור' מדי או עוף מוזר, וכנראה שאני בדעת מיעוט, אבל המילים 'נשק' ו'הימלטות' לא מתחברות לי. או שלפחות לא הבנתי את ההקשר.
נשק - אמצעי לחימה, כלי מלחמה.
הימלטות - בריחה ממעצר או מלוכדים וכד'. (מילוג).
הנשק גורם להימלטות? הייתי משנה ל'נשק ההימלטות.
גם המילה 'הימלטות', קצת מוזרה לי. לכל הזועמים, בסדר, מותר לכם להתעצבן עלי, אבל זה מוזר לי...

שטח אפור, מלחמת צבעים, ליל הצבעים, מעבר לקצה, קול המוות, קללת הצבעים, צבעי דם - נשמעים לי יותר מתאימים ויותר שמות של ספרים (ושמות שבינה מלאכותית הייתה מציעה לי. מניסיון).
אני מציע גם את הרעיון שמ.י. פרצמן אמרה:
היחידים שהיו מסקרנים אותי מספיק כדי להוריד את הספר מהמדף ולקרוא את הכריכה האחורית.
תבדוק עם מכרים, "מה היה גורם לך להוריד אותו מהמדף?".
'מתחם F' (שיעזור ה' ומתישהו יהיה לי כוח להמשיך אותו...), נולד מ-2 סיבות: 1. הרעיון המרכזי. 2. הכותרת. אם זה יהיה שם סופי לספר, אני לא יודע. אבל הוא היווה חתיכת השראה. (וכן, יש לו משמעות).

המון הצלחה.

אוראל סולטן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אני לא רוצה להישמע 'בור' מדי או עוף מוזר, וכנראה שאני בדעת מיעוט, אבל המילים 'נשק' ו'הימלטות' לא מתחברות לי. או שלפחות לא הבנתי את ההקשר.
גם המילה 'הימלטות', קצת מוזרה לי. לכל הזועמים, בסדר, מותר לכם להתעצבן עלי, אבל זה מוזר לי...
השם הנ"ל לא 'החליק' גם לי - ובגלל זה לא בחרתי בו מיד כשם לספר, אלא עשיתי את סקר זה.

בעז"ה בל"נ הסקר ייסגר בו' חשוון בערך.

גמר חתימה טובה לכולם!

מימיי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
האמת שלא יצא לי לקרוא את הסיפור בהמשכים הזה..
עכשיו מהסקרנות על מה מדובר - נראה לי שאני אשרוף על האשכול הזה את הלילה.
בכל אופן, בחרתי בשמות שהיו נראים לי הכי מושכים את העין.
שיהיה לכם המון בהצלחה!
וסתם כי מעניין אותי, כתבת בכותרת של הסקר 'אז איך אתם רוצים שיקראו לספר הבא שלי?', יש לך ספרים קודמים שהוצאת?

אוראל סולטן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
האמת שלא יצא לי לקרוא את הסיפור בהמשכים הזה..
עכשיו מהסקרנות על מה מדובר - נראה לי שאני אשרוף על האשכול הזה את הלילה.
בכל אופן, בחרתי בשמות שהיו נראים לי הכי מושכים את העין.
שיהיה לכם המון בהצלחה!
וסתם כי מעניין אותי, כתבת בכותרת של הסקר 'אז איך אתם רוצים שיקראו לספר הבא שלי?', יש לך ספרים קודמים שהוצאת?
תודה רבה על התגובה המפורטת.

ולא, אין לי ספרים קודמים...

עליבאבא

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
במחילה...
אבל כל השמות די בנאליים.
לדעתי שם כמו 'נשק הימלטות' עושה רושם של עוד מותחן, ותו לא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ד'

כה דָּבְקָה לֶעָפָר נַפְשִׁי חַיֵּנִי כִּדְבָרֶךָ:כו דְּרָכַי סִפַּרְתִּי וַתַּעֲנֵנִי לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:כז דֶּרֶךְ פִּקּוּדֶיךָ הֲבִינֵנִי וְאָשִׂיחָה בְּנִפְלְאוֹתֶיךָ:כח דָּלְפָה נַפְשִׁי מִתּוּגָה קַיְּמֵנִי כִּדְבָרֶךָ:כט דֶּרֶךְ שֶׁקֶר הָסֵר מִמֶּנִּי וְתוֹרָתְךָ חָנֵּנִי:ל דֶּרֶךְ אֱמוּנָה בָחָרְתִּי מִשְׁפָּטֶיךָ שִׁוִּיתִי:לא דָּבַקְתִּי בְעֵדְוֹתֶיךָ יי אַל תְּבִישֵׁנִי:לב דֶּרֶךְ מִצְוֹתֶיךָ אָרוּץ כִּי תַרְחִיב לִבִּי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה