דרוש מידע אזניות בלוטוס, מי יודע?

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
רכשתי אזניות אלחוטיות של jbl דגם Tune T220TWS (והם לא זולות בכלל - סביבות ה-400 שח) ומשום מה השיוך שלהם עם מכשיר סמסונג j1 mini לא נעשה כמו שצריך. במעבדה אמרו שהאזניות מיוצרות באופן שיהיו מתואמים לטלפונים מתקדמים ולא מיושנים כמו שלי...:(
אי לכך, אני מעונין לרכוש אזניות חדשות אבל איכותיות במיוחד (ולא רק) למוזיקה שתשמע כמו שצריך עם צלילים חדים וברורים ולא מערבולת של רעשי רקע...
כמובן צריך שיצליחו להשתייך ב-100% למכשיר הנ"ל!
אשמח לשמוע על המלצות. (אפשר גם מהאתרים בחו"ל)

מייפל אורגני.

משתמש מקצוען
שמיעה טובה?
שמיעה נקיה וחדה לחלוטין....
יש קישור/תמונה בבקשה?
זה הדגם הישן יותר זול וממש מצויין...

העלתי סתם קישור הראשון שיצא ...
כמובן שיש שקונים יד שניה ביותר זול תחפש באמזון...
הם אוזניות שמחזיקות שנים.....

מייפל אורגני.

משתמש מקצוען
אכן.
אך ההכרח לא יגונה.. וגם לא יכול לשמוע מוזיקה לא באיכות.
תודה רבה בכל אופן.
פשוט מאז התחלתי להנות משירים כמו שצריך ממש שומעים נקי....
אם משתמשים בזה לשיחות
שומעים את המדבר?

יותר מידי טוב ממש בתוך האוזן.

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שמיעה נקיה וחדה לחלוטין....

זה הדגם הישן יותר זול וממש מצויין...

העלתי סתם קישור הראשון שיצא ...
כמובן שיש שקונים יד שניה ביותר זול תחפש באמזון...
הם אוזניות שמחזיקות שנים.....
מתחבר גם לנוקיה 208?
ואפשרי גם לפלאפון הנ"ל וגם לנגן?

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
לא, השאלה היא אם אני מדבר עם אוזניות הצד השני שומע ?
זה באמת מטריד הענין שאתה מדבר לאויר בלי משהו הניכר לעין...
שומעים אותך או שאתה צריך לדבר בקול או לכוון את גלי הקול לעבר הפומית שבאזניה..? :D

מייפל אורגני.

משתמש מקצוען
מתחבר גם לנוקיה 208?
ואפשרי גם לפלאפון הנ"ל וגם לנגן?
לי זה מתחבר לנוקיה החדש 215
וגם לנגן וגם למחשב...
בקיצור לא היה מכשיר שניסיתי ולא הצלחתי!
אבל בכל אופן תבררו לגבי 208.
לא, השאלה היא אם אני מדבר עם אוזניות הצד השני שומע ?
לא היה תלונות...
הם איכותיות בהכל.
לי הם כבר 5/6 שנים על הכביש ואפי' לא ירדו באיכות.
זהו קנית אותי.. נראה לי אני סוגר על זה..
שמחתי לעזור...
שתשמעו רק דברים טובים!

בת#

משתמש פעיל
רכשתי אזניות אלחוטיות של jbl דגם Tune T220TWS (והם לא זולות בכלל - סביבות ה-400 שח) ומשום מה השיוך שלהם עם מכשיר סמסונג j1 mini לא נעשה כמו שצריך. במעבדה אמרו שהאזניות מיוצרות באופן שיהיו מתואמים לטלפונים מתקדמים ולא מיושנים כמו שלי...:(
אי לכך, אני מעונין לרכוש אזניות חדשות אבל איכותיות במיוחד (ולא רק) למוזיקה שתשמע כמו שצריך עם צלילים חדים וברורים ולא מערבולת של רעשי רקע...
כמובן צריך שיצליחו להשתייך ב-100% למכשיר הנ"ל!
אשמח לשמוע על המלצות. (אפשר גם מהאתרים בחו"ל)
איירפודס פרו, אני משוגעת עליהן, איכות בליגה גבוהה

בת#

משתמש פעיל
אפל, יקרות, אולי משלמים גם על המותג - מסתבר
אבל בכל מקרה איכותיות
לי יש את הפרו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה