דרוש מידע אזהרת מייל בסיכון, איך מונעים חסימה?

מענדיל

משתמש חדש

דחוף דחוף דחוף אבקש להציף שוב את הנושא! בעבר היה לי אימייל עד שהתחלתי לקבל התראות בכל פעם שנכנסתי אני לחשבוני עד שיום אחד זה נחסם!

כעת יש לי ב"ה מייל זה זמן רב וכעת התחלתי ג"כ לקבל התראה שהמייל שלי בסיכון ואני לא יודע מה לעשות זה עלול להיחסם לי שוב על לא עוול בכפי
מי שיכול להציל אותי מהר מהר מהר
אשמח אם תגיבו במהירות!!!!!!!!!!!

היונגערמאן!!

משתמש צעיר

דחוף דחוף דחוף אבקש להציף שוב את הנושא! בעבר היה לי אימייל עד שהתחלתי לקבל התראות בכל פעם שנכנסתי אני לחשבוני עד שיום אחד זה נחסם!

כעת יש לי ב"ה מייל זה זמן רב וכעת התחלתי ג"כ לקבל התראה שהמייל שלי בסיכון ואני לא יודע מה לעשות זה עלול להיחסם לי שוב על לא עוול בכפי
לעדכן בזה מייל לשיחזור וכן טלפון לאימות וקבלת SMS ולמלא כמה שיותר פרטים...........

מענדיל

משתמש חדש
אם אני מעדכן טלפון לSMS אז הוא עוד ישלח איזה קוד בSMS ואני אין לי אלא פלאפון מהודר וכשר
ומה יהיה אז

אולטימטיבי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
מייל לשחזור חשבון...
[כל פעם פותחים מאותו מקום?]

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

מי שלח לך את ההתראה הזאת?
לפעמים זאת צורה של עוקץ

פונצ'ר אמיתי

משתמש מקצוען

למלא מייל לשחזור חשבון ופרטים אישיים כמו תאריך לידה וכו'
למה קבלת את ההודעה? (מה כתוב למה החשבון בסיכון)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה