אורגנית לילד שמנגן לפי שמיעה,

תכשיט

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
אנחנו מעוניינים לקנות אורגנית עבור הבן שלי (בן 8),
מנגן ברמה גבוהה לפי שמיעה. ולא למד כלל,
אנחנו מעוניינים באורגנית טובה שתשמש אותו לשנים הקרובות,

כרגע מנגן על ימהה E313 ומסתדר איתה מעולה, אבל היא לא שלנו,

מישהו יכול לכוון אותי ולתת לי קצה חוט מה אני צריכה לבדוק כשאני באה לקנות אורגנית?
ואם יש המלצה לדגם מסויים - יותר מאשמח,

תודה רבה!!

ישיר333

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תלוי במטרה

"מנגן לפי שמיעה" זהו כישרון, יפה מאוד!
אבל בכל זאת אתם צריכים להבין לאן הוא הולך עם זה. אני אישית יודע מניסיון ש"ניגון משמיעה" עלול להיות מוגבל ולא תכליתי (אי-יכולת לקרוא תווים, אי-הבנה באקורדים וכו'). אני אישית ממליץ מאוד לקחת את זה רציני, ושהילד ילמד אצל מורה כמו שצריך. זה משהו אחר, ויביא גם לכם הרבה נחת (ניגון יכול לבנות את אישיות הילד).

אם חושבים על אופציה כזו, כדאי למצוא מורה ואז להתייעץ איתו מה מתאים לקנות, שיתאים לדרישות ויהיה יעיל.

אם בכל זאת אינכם הולכים על לימוד מסודר, חשוב להבין מהילד או לזהות מה חשוב לו בנגינה. לדוגמה: מי שחשוב לו להקליט את השירים שהוא מנגן ולשמור אותם, יתאכזב מאוד מאורגן שלא תהיה לו אפשרות הקלטה.

בכל אופן אורגנים למתחילים אינם יקרים מאוד, לכל היותר כמה מאות שקלים.
(אם תפני אליי במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> אוכל לתת לך שם של חנות שעוסקת בזה, אני קניתי שם לאחרונה - ליווי ויעוץ מעולים ומחיר ממש טוב, יותר מכל מה שבדקתי. עם משלוח עד הבית חינם).

בהצלחה!

תכשיט

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
ברור שבאיזשהו שלב הוא ילמד אצל מורה מקצועי,
כרגע הוא עדיין ממציא מעצמו הרבה "רעיונות" לנגינה יותר מעניינת וכו',

תודה על התגובה!
ואשמח לקרוא עוד,

dLive

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אם זה ברור שהוא ילך ללמוד אצל מורה, למה לא עכשיו?

אכתוב בקצרה שרוב אלו ש"מנגנים משמיעה" לא יודעים סולמות ואקורדים ולא תיאוריה, שזה אומר בפשטות שהם לא יודעים לנגן - אלא זה "מצליח להם".

ממה שאני יודע, אלו שלא למדו - מתחילים מאד מהר להתלונן על האורגנית ש"היא לא שווה", בגלל שהם לא יודעים לממש את הפוטנציאל שבה. אם הוא ילמד הוא יסתפק במה שיש לו - כי הוא ידע איך ליהנות ממנה. (כמובן שאנחנו מדברים הלאה, לא נראה לי שבגיל 8 כבר מתחיל הסיפורים האלו...)

תכשיט

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
בעז"ה אחרי החגים הוא הולך ללמוד.
לפני שאני קונה אשמח לשמוע דגם מומלץ של אורגנית,

ותודה על התגובה המפורטת, זה עוזר לי להבין,

תודה רבה!

dLive

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כמה שהתקציב יותר גדול נוכל להמליץ על משהו יותר טוב.
מה התקציב?

ישיר333

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לשאול את המורה

אני חוזר שוב על דעתי שאם יש מורה - הנכון ביותר הוא לשאול אותו.
ייתכן שאין צורך להשקיע הרבה כסף ברכישת כלי יקר בשלב הזה, אלא לקנות כלי שמתאים למתחיל, ולהשתדרג במשך השנים.
כדאי לתאם ציפיות מול המורה בהתאם לדרישותיו.

בהצלחה רבה והרבה נחת!

stst

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לי יש למכור ימהה E403
מעולה!!!

כי רוצים להשתדרג
יש אותה גם כן מילדות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה