מידע שימושי אורגן טיירוס 5

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מייצג

משתמש רשום
מישהו יודע היכן ניתן לקנות אורגן טיירוס 5, חוץ מיד 2, ורוזנפלד?
וכן סט לאורגן, מי מוכר ובאיזה מחירים?

תודה לכולם

600

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מישהו יודע היכן ניתן לקנות אורגן טיירוס 5, חוץ מיד 2, ורוזנפלד?
וכן סט לאורגן, מי מוכר ובאיזה מחירים?

תודה לכולם
לגבי הטיירוס עצמו אני לא חושב שתוכל להשיג חוץ מהאפשרויות שציינת, כיוון שהכלי הזה לא נמצא בחנויות (לפחות מה שידוע לי) החנויות מוכרים את הגנוס
יש לך אבל את לייזער קליין שלפי מה שזכור לי כן מוכר 0527675138
עכשיו לגבי סט האפשרויות הכי טובות לדעתי ולידוע לי:
יוחנן אורי כמו שהוזכר (ממש תותח, לפחות בדאנסים כי זה מה ששמעתי ואני יודע) אני חושב שבערך 8,000 ש"ח לסט מלא לפי מה שזכור לי
יש לך את יוסל רוזנפלד שמביא לך בעצם את כל הקטרון והמוטיף דגום ברמה הכי גבוהה בשוק ב3,700 שקל אם אתה מוסיף עוד 2,000 אתה מקבל דאנסים של שרוליק מנדלסון (לא יהיה לך שום מקצבי לייב לסעודה של שקטים וכו' יהיה לך רק מקצבים מהקטרון ודאנסים בלי מקצבים עם תופים לייב)
שמעתי גם על הסט של מנחם הורביץ לטיירוס שמדובר בסט מטורף ויצא לי לשמוע אותו בהזדמנות אחת.. יש לו סט עם הקטרון אחד על אחד דאנסים חבל על הזמן וגם לייב מאוד טוב (הוא דגם את אבידני וכמה גדולים בשוק משתמשים בזה) לקחו ממנו המון המון קלידנים גדולים בשוק.. את המחיר שלו אני לא יודע אבל זה אמור להיות זול יחסית.. אני רק יודע שמדובר בחומר ברמה גבוהה מאוד מאוד.. וזה אחד שאם תרצה תוכל לקנות אצלו את כל הסט כי אצלו כל הסוגי מקצבים מצויינים כך שלא תצטרך לקחת את הדאנסים מההוא ואת הקטרון מההוא לפי דעתי.. תבדוק הכל אצלו כי אני לא ממש יודע בוודאות
יש את מוטי רוזנפלד (אני ממש לא ממליץ, זה טעמי.. יש מלא שאומרים אחרת ומשתמשים בסט שלו אני אם היה לי היום טיירוס לא הייתי חושב בכלל לקנות ממנו כי זה לא טוב לטעמי)
עזר במשהו ?
ואם אתה בכלל בכיוון של סגנון ליטאי יש לעדי נתנאלי סט מצויין ממש של לייב עם כל הדגימות שלו והכל ויש לזה הדגמה מלאה שפורסמה לאחרונה בוידאו..

מייצג

משתמש רשום
זה עזר לי מאוד.
אני לא מבין, יוסל רוזנפלד מוכר חומר של שרוליק מנדלסון, או שהתכוונת שמנדלסון מוכר בעצמו ? וא"כ, הוא מוכר דאנסים בנפרד מהסט?
וכן מה הכוונה, שלא יהיה מקצבים לסעודה, הסט של רוזנפלד לא כולל את כל סוגי המקצבים?
נ.ב. מרדכי רוזנפלד ג"כ מוכר את הטיירוס.

600

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
זה עזר לי מאוד.
אני לא מבין, יוסל רוזנפלד מוכר חומר של שרוליק מנדלסון, או שהתכוונת שמנדלסון מוכר בעצמו ? וא"כ, הוא מוכר דאנסים בנפרד מהסט?
וכן מה הכוונה, שלא יהיה מקצבים לסעודה, הסט של רוזנפלד לא כולל את כל סוגי המקצבים?
אז כך:
א. התכוונתי שאם אתה קונה מרוזנפלד את הסט שלו (שזה בעצם כל הקטרון והמוטיף) אתה יכול להוסיף 2,000 שקל ולקבל את החומר של מנדלסון, ואת הדאנסים הוא לא מוכר בנפרד הוא מוכר אם אתה קונה ממנו את הסט שלו.. (זה עדיף שפשוט תברר אצלו) כך לפחות הבנתי.. אם אתה רוצה את הדאנסים לבד שרוליק מנדלסון מוכר את הסט שלו של הדאנסים ב3,000 ש"ח (יש לזה הדגמה שמנגן אחיו מוישי עם הרבה זמרים שיצאה בסוכות בתור מחרוזת https://www.jdn.co.il/music/1605099) לפי הזכור לי מדובר ב23 מקצבים שש מקלדות תופים וארבעה בנקים של צלילים והמחיר גמיש (כל זה שמעתי משרוליק בעצמו פעם), זה בעצם הדאנסים שמוישי מנדלסון משתמש בהם (מוישי מנדלסון כידוע מנגן על הקטרון של יוסל רוזנפלד ועל הדאנסים של שרוליק ושמעתי שלאחרונה הוא משתמש גם בחומר של הורביץ)
ב. הסט של רוזנפלד (יוסי) הוא סט של כל סוגי המקצבים ( פריילך הורה ESTA מארש בלאד וואלס סלוא וואלס - כל הסוגים) רק שהכל זה מהקטרון, אין לך שם מקצבים עם תופים לייב אמיתיים וכאלו יש את כל המקצבים הידועים מהקטרון וכמובן את הדגימות של המוטיף.. מוטי רוזנפלד ידוע בסט סעודה הנפוץ שלו של כל המקצבים השקטים והומפה וכל האלו בלייב (לטעמי זה לא מספיק טוב, התופים האלה נשמעים ממש מתכתיים וחסרי נפח למי שמבין) ויש לו גם סט של תופים של אבידני שזה וודאי יותר טוב (כך שמעתי).. אבל כיום לא ממש צורכים אצל הקלידנים החסידיים באופן כללי את הלייב.. כך שלא תמיד זה קריטי זה עניין של טעם ועניין של הקלידן

600

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
זה עזר לי מאוד.
אני יודע שרוזנפלד מוכר את הטיירוס אבל פשוט כתבת חוץ מרוזנפלד ויד שנייה אז חשבתי על אפשרויות אחרות..

600

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אגב הוזכר פה על ידי ועל ידי עוד אחד המלצה על יוחנן אורי..
אז אם זה מעניין אותך ויש לך שעה לשבת ולשמוע: הקלטה של יוחנן אורי מתארח השבוע אצל דיקמן בלילה מנצח, לשעה שלימה שבה הוא מדגים כמה טראקים מקצבים ודגימות ומספר המון סקופים ודברים מעניינים (לכל מי שמתעניין בתחום) הוא גם מספר שבקרוב המקצבים שלו יימכרו דרך אתר וירטואלי וכו' וכו'

80108

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תבדוק אצל מוזיקטון בב"ב

הקלידן המאסטרו

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אגב הוזכר פה על ידי ועל ידי עוד אחד המלצה על יוחנן אורי..
אז אם זה מעניין אותך ויש לך שעה לשבת ולשמוע: הקלטה של יוחנן אורי מתארח השבוע אצל דיקמן בלילה מנצח, לשעה שלימה שבה הוא מדגים כמה טראקים מקצבים ודגימות ומספר המון סקופים ודברים מעניינים (לכל מי שמתעניין בתחום) הוא גם מספר שבקרוב המקצבים שלו יימכרו דרך אתר וירטואלי וכו' וכו'
אפשר להעלות שוב? תודה!

דוד צבי

משתמש רשום
סליחה להקפצה
יש למישהו א המספר של יוסי רוזנפלד (שמוכר מקצבי קטרון)
תודה לעונים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה