אורגן חדש !!! מבית yamaha

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
האורגן הגיע לארץ! :p:p:p:p:p:p
ניתן להשיג לבינתיים בכלי זמר סניף ירושלים
מחיר: 7,270 ש"ח
או באתר : https://www.kley-zemer.co.il/page_23359
Yamaha_PSR_SX900(1).jpg
תודה על התרגום.
אם רכשת אותו נשמח לשמוע את התרשמותך.

מושה אור

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
@יאיר לביא
תודה על התרגום, זהו תרגום ברמה טובה, אגב, אשמח לשמוע איך מתרגמים כך שישארו התמונות.

ולגבי האורגנית עצמה , אני קניתי אותה.

וההתרשמות שלי הוא כך, התפוקה של הצליל ממש איכותי כמו הגנוס, הממשק נחמד וכן הצלילים.
אבל הקלידים הם קלידים פשוטים כמו כל הPSR.
וכמובן אין שם את הצלילים כמו הקלרינט של הטיירוס, (s. art 2). אבל חוץ מזה הוא אורגן פצצה.

יאיר לביא

משתמש צעיר
מורידים את החוברות מהאתר של ימהה הרשמי
ממירים אותם לקובץ ווארד (בפורמט פקטורי)
ומתרגמים... אני תרגמתי דרך הפונקציה שבתוך ווארד לתרגום המסמך. אבל זה יתרגם את כולו רק אם יש לך את הגירסה האחרונה של אופיס אם לא צריך לפצל את הקובץ לחלקים קטנים ואז לתרגם כל חלק בנפרד ובסוף לחבר אותם יחד.
בהצלחה רבה!
אם הצלחת תשתף אותנו בתוצאות כמובן... ;)

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
סליחה על הבורות אבל מזה ערוץ זה לא מקביל למושג סאונד או שזה לא קשור?
ערוץ הכוונה להקלטת תפקיד כלי נגינה מסוים בשיר, כשמקליטים באולפן, לא מקליטים את כל הכלים ביחד, אלא מקליטים בנפרד כל כלי וכלי, ולכל כלי יש ערוץ משלו בתוכנת ההקלטה.
אפשר גם להקליט את כל הכלים ביחד, אבל במיקרופון יעודי לכל כלי ולנתב כל כלי לערוץ מיוחד משלו.

יהושפט

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אני מתכונן בע"ה לקנות ימאהה PSR-s975
השאלה שלי היא אם זה שווה מבחינת ההתקדמות... היא תעלה לי 5,000 האם מקצבים של טיירוס והרבה מהסאונדים של sx900 וכדומה תומך בזה???
תודה רבה!

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מה יש לך היום?
בגדול זה תומך ברוב החומר מהטיירוס לפחות במקצבים בצלילים ברור שיש פחות אבל מספיק מכובד.

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
חברת מדלי הוציאה סוג של חיקוי לסדרת SX של ימהה
המחיר בסביבות 800 דולר
לא רואה את זה מתחרה......
אורגן זה לא צעצוע עם כפתורים יפים.
זה לפני הכל צלילים וסאונד. השאר זה קישוטים......
ועוד בעיה המקצבים בעידן שהעניין זה המקצבים שעוברים מאחד לשני מהר תמצא את עצמך בודד.......
מה שכן זה באופן כללי זה יכול להתחרות עם הדגמים הפשוטים של שאר החברות.
מדלי.png

הנה קישור
כאן דיון

נערך לאחרונה ב:

זה העיקר

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
לפי מה ששומעים בסרטון הראשון, אני גם חושב שאין כאן השוואה לימהה, זה חיקוי לא יותר. הסאונדים, נגיד של הגיטרה החשמלית, זה ממש עלוב. אבל אולי שווה את המחיר....;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה