כללי אופיס חותם משרד החינוך - לאברכים

icepop

משתמש צעיר
חברה מורה שבעלה אברך, מעונינת לרכוש התקנת אופיס דרך משרד החינוך,
בתנאי השימוש שם נרשם היא רשאית להשתמש בזה רק לצרכי העבודה,
יש להם מחשב אחד בבית ובעלה כותב בו חידושי תורה.
יש מישהו שמתמצא בענין ויודע האם מבחינתם זה בסדר?
שמעתי גם שאולי ניתן לרשום שם את שם העמותה של הכולל.
אשמח לכל מידע בענין,
תודה

A052

משתמש סופר מקצוען
במציאות כל מי שמזמין מקבל, גם יכתוב שעובד במוסד עבריינים צעירים, מס' 12345.

הלכתית צריך לשאול רב.

icepop

משתמש צעיר
התכוונתי לשאול האם יש מי שביררר את הנושא ומבחינתם דבר כזה גם מאושר

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
כל תלמיד בבית זכאי ל5 התקנות

icepop

משתמש צעיר
טוב,
אם אפשר לענות באמת מי שיודע,
אני יודעת שבמציאות כל אחד יכול להזמין, שאלתי האם מישהו יודע מה דעתם וכוונתם של משרד החינוך על זה.
תודה.

A052

משתמש סופר מקצוען
כתוב באתר מה דעתם.

לא נראה לי שמישהו יגיד לך רשמית משהו אחר.

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מה הבעיה לרשום את הילד שלך?

icepop

משתמש צעיר
עיקר השימוש במחשב יהיה עבור הבעל שכותב חידושי תורה, ולא עבור הילדים,
לכן שואלת.

icepop

משתמש צעיר
טכנית - הוא יכול, יכו, יכול!!
השאלה - מהותית, האם הדבר מותר.

ygy

משתמש מקצוען
לא הבנתי! יש לו אפשרות לקבל אופיס בחינם בגלל הכולל ואתם חוששים לגזל כי אולי זה לא מותר? קצת היגיון בבקשה.

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
אין צורך לשלם לחותם. חבל על ה80 ש"ח.
אשתו כמורה זכאית לאופיס חינם ממשרד החינוך, ולא ראיתי שם בשום מקום הגבלה על מי משתמש ולצורך מה.
עכשיו אני רואה ש כן יש תנאים-

1. על מנת לעשות שימוש באתר ובשירותים המוצעים בו ברובד הארצי, כמפורט להלן, עליך להיות תלמיד ו/או הורה לתלמיד ו/או עובד ו/או נותן שירותים במגזר החינוכי בישראל.

על מנת לעשות שימוש באתר ובשירותים המוצעים בו ברובד המקומי, כמפורט להלן, עליך להיות תלמיד ו/או הורה לתלמיד ו/או עובד ו/או נותן שירותים במגזר החינוכי ברשויות מקומיות ו/או ברשתות חינוכיות אחרות אשר התקשרו עם החברה ("גופים מורשים", משתמשי הרובד הארצי ומשתמשי הרובד המקומי יכונו להלן ביחד: "משתמשים").

2. משתמשי האתר רשאים לעשות שימוש באתר באופן אישי בלבד, למטרות חינוך, לימודים וביצוע תפקידם במגזר החינוך. אין להעתיק ולהשתמש או לאפשר לאחרים להשתמש, בכל דרך אחרת בתכנים מתוך האתר, לרבות באתרי אינטרנט אחרים וביישומי Microsoft Office 365 Education (להלן:"Office 365").

לכאורה אם הורה לתלמידים ומשתמש למטרות לימודים (לא סוייג פה איזה לימודים) זה נשמע לי בסדר, אבל אולי באמת כדאי לשאול רב.

#ליבא

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לפני מספר שנים התלבטתי באותה שאלה ושאלתי גם מורי הוראה, רק שאני לא ממליץ לסמוך על הזיכרון שלי.
פוסק חשוב ענה לי שמותר מפני שהתנאי אינו בר קיום ואכיפה ועל כן ברור שלא התכוונו אליו ברצינות, וממילא אין לו תוקף מחייב. (שוב אבקש לא לסמוך על דבריי כי ייתכן שאני את תשובתו עם הסברות שלי!)
מורה הוראה אחר שחקר את הנושא לעומק אמר לי ביחס לתשובה הנ"ל שפוסק זה מסתמך על דעת יחיד ולהבנתו אין לסמוך על זה והחברה בהחלט מתכוונת לכך והמליץ לי לברר בחברה עצמה.
אז הרמתי אליהם טלפון והנציג שלא רגיל לשאלות של אנשים ישרים נזף בי שאני מתחכם ופרטי ההסכם ברורים ואין לו מה להוסיף.
כתוצאה מכך נמנעתי מלהשתמש בתוכנה שקיבלה אשתי ובסוף קניתי בכמה גרושים לפטופ יד2 עם תוכנות שהספיק אז לצרכיי.

אני מבקש לא להיכנס איתי לפולמוס ההלכתי כי אני באמת לא בר הכי.

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
ובסוף קניתי בכמה גרושים לפטופ יד2 עם תוכנות שהספיק אז לצרכיי.

אני מבקש לא להיכנס איתי לפולמוס ההלכתי כי אני באמת לא בר הכי.
מוסיפה:
יש לבדוק שהאופיס שהותקן בלפטופ היה חוקי. וכן שהרשיון הועבר לקונה בעת המכירה.

שמואל המלך

משתמש פעיל
מישהוא יודע איך אני מתקין בחינם אופיס על מחשב וינדוס 10
אשמח אם יכתוב לי בפרטי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה