עזרה אולקוס - דחוף, מה עושים?

יענו

משתמש רשום
לאחר תקופה ארוכה של חולשה ותסמינים נוספים התברר שיש לי חיידק הליקובקטר- טופל באנטיביוטיקה וב"ה בבדיקה נוספת עבר.
אך, תופעות הלוואי לא עברו לגמרי.
ולאחר תקופת מה, התחלתי להרגיש כמו פצעים חיצוניים אך, בקיבה+ חומציות של הקיבה שעולה... התיאבון ירד מאד
B12 וברזל ירדו (עדיין בתוך הנורמה) הרופא לא התייחס לבעיה עד שלא התלוננתי ממש על כאבים למרות הירידה המשמעותית מאד מאד ב-B12 . לאחר בדיקות לא רלוונטיות.
רק עכשיו מישהו אמר לי שזהו סימנים של אולקוס- יש לי תור לרופא גסטרו רק לעוד חודש.
בינתיים בקשתי מהרופא (לא חשב להציע) אמפרדקס-עוזר חלקית.
אני מרגישה לפעמים שהמצב מחמיר - מה יכול לעזור בינתיים עד שאקבל הוראות מרופא גסטרו
בבקשה, רק מנסיון בלבד

אסתר כהן

משתמש מקצוען
לדעתי עד שתקבלי הוראות מגסטרו תבקשי אותן מרופא המשפחה
ולמיטב ידיעתי אפשר לקחת אומפרדקס פעמיים ביום

חלוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הייתי הולכת על טיפול טבעי,
תשאלי בחנות טבע.
זה אמור להיות שילוב של:
כמוסות שורש ליקוריץ- מרוקנים את התכולה.
פרוביוטיקה - גם כדאי לרוקן התכולה
ומיצוי אלוורה
שלוש פעמים ביום.
מרגיע ואפילו מרפא.
אל תקחי את ההמלצה במדוייק.
בשביל להתאים בשבילך תתייעצי עם מישהו שמבין.

יענו

משתמש רשום
תודה,
בינתיים לקחתי אומפרדקס במשך כשבועיים-שלוש ישנה הקלה מעט
יש עניין ללכת לגסטרו?
או להמשיך עם זה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה