אולי תוכלו לעזור לי בבחירה?

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מדי יום ביומו, בזמן ההליכה היומית שלי, אני שומע חדשות מהקווים הרלוונטיים (להלן - "קווי הנייעס").
בכל יום ניתנים מגוון ראיונות לכלי התקשורת השונים, ואני צריך לבחור איזה ראיון אשמע בזמן הקצוב שיש לי.
עד לפני זמן לא ארוך, הכלל שלי לבחירת ראיון בין הפוליטיקאים השונים, היה פשוט:
בחירת מרואיין מהקואליציה, ואם הוא שר בממשלה, עדיף.
הרי ברור שחבר כנסת מהאופוזיציה יצטרך לגדף את הממשלה ואת העומד בראשה, על שלל המחדלים הבטחוניים והמדיניים שלה, שהרי זהו תפקידו הפוליטי בשלב זה.
ומאחר שאני מעוניין לשמוע דברים שיותר קרובים למציאות, ובשל כך שלרוב משרדי הממשלה עובדים באופן הקרוב להיות אופטימלי, וכשנצרף לכך את העובדה שבדרך כלל השרים מהממשלה יודעים דבר או שנים יותר מאשר אלו שבספסלי האופוזיציה, הרי שבשקלול כל אלו, בכל פעם שהיה ראיון עם חבר כנסת מהאופוזיציה לחצתי 4, ורק לאלו מהקואליציה הקשבתי.

בעייתי החמורה התחילה מהתקופה האחרונה.
התקופה שבה הממשלה מתחלקת לשני שליטים שמסוכסכים האחד עם השני עמוקות. הממשלה והקואליציה [לשעבר] מצד אחד - והבג''ץ, הפרקליטות והתקשורת מן הצד השני.
אני שומע ראיון עם אמיר אוחנה, שר המשפטים, ואני יודע לבד שאני הולך לשמוע התקפות על הפרקליטות, התקשורת, ומערכת המשפט. מצד שני, אני שומע שיש ראיון עם 'פרקליט המדינה לשעבר', ואני מבין שהתקפה ממשמשת ובאה על שרי הממשלה שמחלישים את מערכת המשפט. כך יש לנו שתי אופוזיציות, ואני - אנא אני בא?
יש לכם פתרון?

Violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
או להאריך את הסיבוב ואז לשמוע את שניהם או למצוא מישהו לדסקס איתו בטלפון ולטחון הכל ולא להקשיב לראיונות בכלל
(הצד השני מומלץ בחום עם מישהו שנוהג לשמוע הכל ואז הוא ממרכז את הנתונים)

אשר שרבר

משתמש סופר מקצוען
לא הבנתי משום מה דבריו של נציג הקואליציה נכונים יותר מאשר נציג האופוזיציה?

גם לא הבנתי למה זה קשור לפה

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
לא הבנתי משום מה דבריו של נציג הקואליציה נכונים יותר מאשר נציג האופוזיציה?
האם לדעתך חלו שינויים כלשהם במשרד הביטחון כשנתניהו או בנט היו בראשותו, מאשר כשליברמן היה בראשותו? זו התשובה...
גם לא הבנתי למה זה קשור לפה
ראה כאן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה