דרוש מידע אוכל מומלץ לתינוק

חיה שין

משתמש מקצוען
ילד בן כמעט חצי שנה
לא שבע ממטרנה לבד, כמות גדולה מדי פולט
הציעו לי דיסה ואחרים אמרו לי שהיא מנפחת
אמרו לי אוכל רגיל ואחרים אמרו שעדיין אסור
אני כבר לא יודעת מה לעשות...
אפשר המלצות?

יעלזו חסידים

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אוכל רגיל מותר כבר בגיל חצי שנה (לאט לאט, לא להתחיל עם עוף) אפשר כבר להתחיל ליקוקי טעימות בגיל 4 חודשים

דייסה באמת משמינה, אבל אם הילד נשאר רעב אז זה לא שיקול (עד גיל שנתיים הילדים כבר (לא) אוכלים אוכל רגיל, ונהפכים כולם למקלות דקיקים. אז אין ממה לחשוש מהשומנים בגיל הזה...)

~dasi~

משתמש פעיל
ילד בגיל חצי שנה לא יכול לשבוע רק ממטרנה
חייב מנת ירקות טחונים, פירות טחונים
דייסה זה מצוין. אצלי לא ראיתי שהשמין. כמובן לא להעמיס יותר מדי

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
קציצות עוף מבושלות, בטטה מרוסקת וכדו'
וכמו שאמרו פירות וירקות טחונים

פישל לוי

משתמש מקצוען
דיסת דגנים עלולה להכביד על מערכת העיכול, דיסת אורז עדינה יותר

הודיה 482

משתמש מקצוען
תעברי לסימילק. מניסיון.
אני הבאתי רק כמה פעמים בודדות דיסה זה מנפח. גם כה יש לה לחיים שמנמנות..
אנחנו עברנו למטרנה מסימילק ואחרי כמה חודשיים חזרו בחזרה לסימילק. זה משביע אותה הרבה יותר ואין ליחות-מה שהמטרנה הייתה עושה לה ליחות. אבל כניראה כל אחד מה שמתאים לו.
עם מטרנה היא היתה קמה פעמיים בלילה.
עם סימילק פעם אחת.

נערך לאחרונה ב:

אתיס

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אוכל מוצק ברור.
רוב הילדים ממש אוהבים.
מרק טחון להתחיל
אח"כ פירות
ובהמשך לשלב גם עוף קציצות וכו
וגם לחם

אתיס

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
דיסה- אני מביאה בכפית
דיסה בטעם וניל

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ממליצה מאוד על אתר המתכוניה
מנהלת אותו דיאטנית קלינית לתינוקות ופעוטות,
והיא מסבירה שם היטב על תזונת תינוקות.
אישית - עוזר לי הרבה.

malka1

משתמש פעיל
דיאטנית מוסמכת אמרה לי שכל הדייסות למיניהם זה לא מידי יעיל וזה נורא תעשיתי ולא אמיתי, והיא לא רואה ענין להוסיף את הדיסות הלא אמיתיות האלו לבקבוקים.
הדגישה שחשוב מאוד בגיל הזה עדין תחליפי חלב אם הוא לא יונק.
וכבר חשוב לשלב בהדרגתיות מרקים סמיכים, ירקות טחונים דיסות (אמיתיות) אבודקו טחינה וכו...בעצם מזונות שמלאים בהרבה יתרונות תזונתיים.

חיה שין

משתמש מקצוען
דייסת קורנפלור מנפחת מאוד מאוד
לא ככ מפחיד אותי
הקטנציק שלי רזרוז מדי...
כבר חשוב לשלב בהדרגתיות מרקים סמיכים, ירקות טחונים דיסות (אמיתיות) אבודקו טחינה וכו...בעצם מזונות שמלאים בהרבה יתרונות תזונתיים.
תודה, מתחילה לנסות

פוקה פוקה

משתמש מקצוען
דיסה מאד מומלצת. וכן כשאת מסמיכה את החלב. זה גורם לפחות פליטות.
טוב טוב מנפחת שמענו על זה
מה יותר טוב שיפלוט ולא יעלה במשקל
וכמובן את יכולה לתת לו פרות וירקות

החכמה צודקת

משתמש מקצוען
דיאטנית מוסמכת אמרה לי שכל הדייסות למיניהם זה לא מידי יעיל וזה נורא תעשיתי ולא אמיתי, והיא לא רואה ענין להוסיף את הדיסות הלא אמיתיות האלו לבקבוקים.
הדגישה שחשוב מאוד בגיל הזה עדין תחליפי חלב אם הוא לא יונק.
וכבר חשוב לשלב בהדרגתיות מרקים סמיכים, ירקות טחונים דיסות (אמיתיות) אבודקו טחינה וכו...בעצם מזונות שמלאים בהרבה יתרונות תזונתיים.
לגמרי.
לא מבינה מה הקטע להלעיט את הגוף הקטנציק שלהם בשטויות האלה.......

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה