שאלת אורח אוטומציה עם נדרים פלוס כיצד והאם אפשרי ?

יניב134

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
אוטומציה עם נדרים פלוס כיצד והאם אפשרי ?

שלום אני רוצה למשוך רשימת שמות ומספרי טלפון של תורמים שתרמו מעל סכום מסויים בלבד ולאחר מכן לשלוח להם הודעה לבבית וכו'
האם זה אפשרי עם נדרים (אני הגבאי שם במקרה) התכוונתי למערכת make או משהו דומה

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

חורף מטריה בענן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
קפיצה על האשכול: האם במערכת נדרים פלוס ניתן להגדיר שכל הקבלות שמופקות יישלחו למייל מסוים? אני רוצה להגדיר מיילהוק שאוסף משם כל קבלה שנוצרת.. יש אפשרות כזו?

חורף מטריה בענן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
קפיצה על האשכול: האם במערכת נדרים פלוס ניתן להגדיר שכל הקבלות שמופקות יישלחו למייל מסוים? אני רוצה להגדיר מיילהוק שאוסף משם כל קבלה שנוצרת.. יש אפשרות כזו?
כן יש אפשרות כזו.

יניב134

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
דיברתי איתם צריך מהם מסמך תיעוד עם callback מחכה שישלחו לי אם אצליח אשתף את החברים פה

auto7

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מצרפת את הAPI של נדרים

קבצים מצורפים

• נדרים 2.pdf
    KB 83.3 · צפיות: 22
  • נדרים 1.pdf
    KB 43 · צפיות: 19

יניב134

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית

יניב134

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
אם אתם מחוברים דרך איזיקאונט נראה לי שכן אפשרי אבדוק ואעדכן

David Hadas

מערכות ואוטומציות לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
באותו עניין האם אפשר לשרשר מידע מטופס פילאוט לדף סליקה בנדרים ?

אפשר לקבוע וובהוק שישלח את הנתונים לדף סליקה בנדרים. ישירות מהטופס, או דרך מייק.
יש איזור בממשק של נדרים שאפשר להגדיר נתונים לדף סליקה ואז לקבל קישור שבו אפשר לראות את הפרמטרים המשורשרים מוגדרים.
מעתיק איזו דוגמה שיש לי
https://www.matara.pro/nedarimplus/online/?mosad=כאן קוד המוסד&OnlyNormal=1&Amount=כאן הסכום&AmountLock=1&Payment=מספר תשלומים&PaymentLock=1&groupe=כאן שם הקבוצה&groupelock=1&Redirect=כאן הכתובת אליה יופנה המשתמש לאחר התשלום&clientname=שם המשתמש (צריך קידוד URL)&phone=טלפון&email=מייל&Analytic=מידע שיופיע בוובהוק שיתקבל לאחר השלמת עיסקה - מזהה שלך לעיסקה​

וכך זה בתוך הממשק של פילאאוט
1724537361509.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה