מידע שימושי אוזניות בלוטות'

איתן_ל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
הרבה זמן נמנעתי מלקנות אוזניות בלוטות' כיוון שנחשפתי למידע שהאוזניות האלה מסוכנות מאוד לראש ולמוח בגלל רמת הקרינה.
בכל זאת הייתי רוצה לשמוע מאנשים שכן משתמשים באוזניות בתדירות גבוהה- האם אתם חשים בגלל האוזניות כאבי ראש או עייפות?

ומכיוון שאיני מתמצא כ"כ בשוק הזה- הייתי שמם לשמוע על אילו אוזניות אתם ממליצים, והאם האוזניות של אפל מתאימות רק לחומרה של אפל או גם למוצרים של חברות אחרות?

א.ד.מ.

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אוזניות בלוטוס לקנות רק אוזניות איכותיות מחברות מוכרות.
באופן אישי באוזניות קשת של JBL ואוזניות ספורט של ביטס יכול להיות שעות ולא להרגיש כלום.
יש לי בנוסף אוזניות תוך אוזן (כל אוזן בנפרד) מחברה עלומת שם ופשוטה (עלו כ 100 ש"ח ברשת) אחרי כ 10 דקות כואבות האוזניים ואחרי כשעה המוח נצלה...

איתן_ל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
אוזניות בלוטוס לקנות רק אוזניות איכותיות מחברות מוכרות.
באופן אישי באוזניות קשת של JBL ואוזניות ספורט של ביטס יכול להיות שעות ולא להרגיש כלום.
יש לי בנוסף אוזניות תוך אוזן (כל אוזן בנפרד) מחברה עלומת שם ופשוטה (עלו כ 100 ש"ח ברשת) אחרי כ 10 דקות כואבות האוזניים ואחרי כשעה המוח נצלה...
אני מחפש אוזניות בסגנון האוזניות "איירפודס" של אפל

א.ד.מ.

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לשים דגש גדול מאוד על הנוחות באוזן בזמן שימוש, ואפילו שימוש קצר!!
במקום הראשון אפל כמובן , אבל מעדויות רבות כולל התנסות אישית האוזניות הפשוטות פשוט בלתי נסבלות, אוליי בראש סיליקון המצב טוב יותר.
שמעתי מחבר טוב שהאוזניות של שיואמי (היקרות יותר סביב ה 300 ש"ח) דווקא טובות, לא ניסתי.

תן סימן

משתמש פעיל
יש הבדל בין קרינה לחום.

מבחינת חום: כל אחד יראה כמה האוזניות מתחממות, כאשר זה לא נעים, סביר מאד להניח שגם לא בריא.

לענין הקרינה: אוזניות בלוטות' צריכות לשדר להתקן שנמצא במרחק של עד מטרים ספורים, מכשיר נייד משדר לאנטנה שנמצאת לפעמים קילומטרים של מרחק, העוצמה של הגל במכשיר טלפון עלולה להיות פי אלף ויותר מאוזנית בלוטות', גם אם המכשיר נייד לא צמוד לאוזן, עד מרחק של קרוב למטר, אפשר לומר ללא ספק שהקרינה מזיקה יותר מאשר אוזניית בלוטות'.
[המידע מגיע ממהנדס אלקטרוניקה עם התמחות מיוחדת באנטנות תקשורת אלחוטית].

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה