דרוש מידע אוזניות בלוטוס לפלאפון נוקיה C2

מתייעצת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני מחפשת אוזניות שמתאימות לפלא' C2 (יש למכשיר הזה בעיה מיוחדת עם בלוטוס) אשמח לשמוע אנשים בעלי נסיון בעניין
כמו"כ הייתי רוצה שלאוזניות כאלה יהיה בלוטוס
בתקציב של בסביבות ה200 ש"ח
תודה רבה

English Tech

משתמש פעיל
אני מחפשת אוזניות שמתאימות לפלא' C2 (יש למכשיר הזה בעיה מיוחדת עם בלוטוס) אשמח לשמוע אנשים בעלי נסיון בעניין
כמו"כ הייתי רוצה שלאוזניות כאלה יהיה בלוטוס
בתקציב של בסביבות ה200 ש"ח
תודה רבה
לא בטוח שכדאי להשקיע
עוד פחות משלושה חודשים הפלאפון כנראה כבר לא יוכל לעבוד:(

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה